22 Οκτ

Υπάλληλοι Γραμματείας Υποδοχής Ασθενών - Χαλάνδρι

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητούνται για εγκατάσταση στο Χαλάνδρι Υπάλληλοι Γραμματείας Υποδοχής Ασθενών για 8ωρη απασχόληση (σπαστό ωράριο). (Κωδικός θέσης: MBS 18) Προσόντα: Εμπειρία σε διαδικασίες γραμματείας - ταμείου μικροβιολογικών εξετάσεων ιδιαίτερα επιθυμητή Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ...

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιαν
Αθήνα [Πολυεθνικός Όμιλος Τουριστικών & Ξενοδοχειακών Επιχειρήσεων]

Πολυεθνικός Όμιλος Τουριστικών & Ξενοδοχειακών Επιχειρήσεων που δραστηριοποιείται και στην Ελλάδα ζητά να άμεσα να προσλάβει Υπαλλήλους Υποδοχής -

11 Ιαν
Αθήνα [Elia Ermou Athens Hotel]

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα καινοτόμο νεόδμητο ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί να προσλάβει για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του Υπαλλήλους Υποδοχής Κωδικός: 003 Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής σχολής Εμπειρία τουλάχιστον 3

07 Ιαν
Αθήνα [ManDynamic]

Ζητούνται Υπάλληλοι Υποδοχής-Γκρούμ για στελέχωση ξενοδοχειακών μονάδων σε όλη την Ελλάδα, για τη θερινή σεζόν 2019. Παρέχεται διαμονή, μισθός, ασφάλιση, δώρα

07 Ιαν

Ζητούνται Υπάλληλοι Υποδοχής-Ρεσεψιονίστ για στελέχωση ξενοδοχειακών μονάδων σε όλη την Ελλάδα, για τη θερινή σεζόν 2019. Παρέχεται διαμονή, μισθός, ασφάλιση

02 Ιαν
Αθήνα [FOOD PLUS ]

Η Pizza Hut και KFC με έδρα στο Χαλάνδρι Αττικής προσλαμβάνει Υπαλλήλους για Τηλεφωνικό Κέντρο έως 25 ετών Αθήνα – Χαλάνδρι για τη στελέχωση του τηλεφωνικού κέντρου της, που θα έχουν ως αντικείμενο τη διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων. Απαραίτητα προσόντα: Ευχέρεια επικοινωνίας και ευγένεια Θετική