22 Οκτ

Βοηθός Προϊσταμένης Ορόφων- Γεωργιούπολη Χανίων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το 5* ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων   αναζητεί Βοηθό Προϊσταμένης Ορόφων Απαιτούμενες δεξιότητες: Απαραίτητη σχετική προϋπηρεσία Διοικητικές ικανότητες Προσφέρουμε: Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον Mισθό αναλόγως προσόντων Ασφάλιση, διαμονή, διατροφή Δυνατότητες...

Σχετικες Αγγελιες

12 Μαρ
Πανελλήνια [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Radisson Hotel Group αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία σε πέραν των 105 χώρες ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά πολυτελούς

08 Μαρ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Aegean Star Hotels για τα ξενοδοχεία Creta Star και Creta Royal στη Σκαλέτα Ρεθύμνου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για την τουριστική περίοδο 2019 Βοηθό Προϊσταμένης Ορόφων με αντίστοιχη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία 4* και 5*. Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο

21 Μαρ
Πανελλήνια [PILOT BEACH RESORT]

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων αναζητά Captain Eστιατορίου για την τουριστική περίοδο 2019. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση γερμανικών και αγγλικών Πτυχίο τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

21 Μαρ

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων αναζητά Maitre για την τουριστική περίοδο 2019. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση γερμανικών και αγγλικών Πτυχίο τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Oργανωτικός και

20 Μαρ

Το 5* ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων αναζητά Υπάλληλο Υποδοχής για την τουριστική περίοδο 2019. Απαιτούμενες δεξιότητες: Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα Εμφανίσιμη/ος 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 5* ξενοδοχείου Προσφέρουμε: