22 Οκτ

Μάγειρας Β΄& Μάγειρας Γ΄- Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites 5 αστέρων, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Μάγειρας Β΄και Μάγειρας Γ\´ Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής μαγειρικής και άριστη γνώση των διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Δήμος Θήρας [Chelidonia villas & Suites]

Το Chelidonia Suites Villas αναζητά Μάγειρα με γνώσεις αγγλικών και ανάλογης προϋπηρεσίας προς εκτέλεση εκλεπτυσμένου πρωινού και δημιουργικού μεσημεριανού snack menu. Εξασφαλισμένη διαμονή και διατροφή εντός ξενοδοχείου. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

Tags:

20 Μαρ
Δήμος Θήρας [Sophia Collection Santorini]

Τα ξενοδοχεία Sophia Collection αναζητούν Μάγειρα για Προετοιμασία Πρωινών - Σαντορίνη Ο/η ενδιαφερόμενος/η χρειάζεται να διαθέτει: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Επιθυμητή σχετική προϋπηρεσία 2 ετών Γνώση και εμπειρία σε κοστολογήσεις, προμήθειες, κανόνες υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων Γνώση

19 Μαρ
Δήμος Θήρας [9 Muses Santorini Resort]

Β' Μάγειρας ζητείται από το ξενοδοχείο 9 Muses, 5 αστέρων στη Σαντορίνη για τη σεζόν 2019 (Απρίλιος – Οκτώβριος). Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 22860 81781.

15 Μαρ
Δήμος Θήρας [ILIOPERATO HOTEL]

Μάγειρα Α' για την καλοκαιρινή σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος μαγειρικής ή ξενοδοχειακής σχολής Γνώσεις διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και διαχείρισης των τροφίμων (ΗΑCCP) Μεθοδικότητα, ικανότητες σε food styling και έμφαση στη λεπτομέρεια Πνεύμα ομαδικότητας Καλή γνώση της αγγλικής

13 Μαρ
Δήμος Θήρας [SANTORINI PRINCESS SPA HOTEL]

Το Santorini Princess Luxury Spa Hotel στο Ημεροβίγλι και το Santorini Princess Presidential Suites στο Ακρωτήρι ζητούν να προσλάβουν πτυχιούχο Μάγειρα Α' για εποχική απασχόληση (Απρίλιο έως Οκτώβριο). Προσόντα: Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών Ηγετικές ικανότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση Προσφέρεται διαμονή και