22 Οκτ

Μάγειρας Β΄& Μάγειρας Γ΄- Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites 5 αστέρων, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Μάγειρας Β΄και Μάγειρας Γ\´ Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής μαγειρικής και άριστη γνώση των διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας...

Σχετικες Αγγελιες

15 Νοε
Δήμος Θήρας [Pegasus Suites & Spa]

Το ξενοδοχείο Pegasus Suites Spa  στη Σαντορίνη επιθυμεί να προσλάβει Μάγειρα Β' και Γ' Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Πτυχιούχος ή σπουδαστής μαγειρικής Προσφέρονται: Εργασία κατά την περίοδο Απριλίου - Οκτωβρίου 2019 Οικονομικές απολαβές αναλόγως προσόντων Διαμονή Διατροφή καθημερινά Σταθερό και

15 Νοε
Δήμος Θήρας [SUITES OF THE GODS]

Το Suites of The Gods Luxury Spa Hotel στην καλντέρα του Μεγαλοχωρίου Σαντορίνης, επιθυμεί να προσλάβει: Μάγειρα Β' Εποχιακή απασχόληση (Απρίλιος – Οκτώβριος). Προσόντα: Απαραίτητη η γνώση αγγλικών Προσφέρεται: Διαμονή Διατροφή Στο θέμα του e-mail σας παρακαλώ να αναφέρεται η θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

15 Νοε

Το Suites of The Gods Luxury Spa Hotel στην καλντέρα του Μεγαλοχωρίου Σαντορίνης, επιθυμεί να προσλάβει: Μάγειρα Γ' Εποχιακή απασχόληση (Απρίλιος – Οκτώβριος). Προσόντα: Απαραίτητη η γνώση αγγλικών Προσφέρεται: Διαμονή Διατροφή Στο θέμα του e-mail σας παρακαλώ να αναφέρεται η θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

15 Νοε

Το Suites of The Gods Luxury Spa Hotel στην καλντέρα του Μεγαλοχωρίου Σαντορίνης, επιθυμεί να προσλάβει: Μάγειρα Α' Εποχιακή απασχόληση (Απρίλιος – Οκτώβριος). Προσόντα: Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών Προσφέρεται: Διαμονή Διατροφή Στο θέμα του e-mail σας παρακαλώ να αναφέρεται η θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

15 Νοε
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί να καλύψει τη θέση των Μάγειρα Β' Μάγειρα Γ' Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής μαγειρικής και άριστη γνώση των διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και