22 Οκτ

Μάγειρας Β΄& Μάγειρας Γ΄- Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites 5 αστέρων, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Μάγειρας Β΄και Μάγειρας Γ\´ Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής μαγειρικής και άριστη γνώση των διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Δήμος Θήρας [Kouros Village Hotel]

  Το ξενοδοχείοKouros Village Hotel 4*στην ΠερίσσαΣαντορίνηςαναζητά να προσλάβει για την περίοδο Απρίλιο - Οκτώβριο Α΄ ΜΑΓΕΙΡΑ / ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ Απαραιτητα προσόντα : Προετοιμασία και παρασκευήπρωινούκαι βραδινού buffet Γνώσεις διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και διαχείρισης τροφίμων (ΗΑCCP) Πτύχιο σχολής

17 Ιαν
Δήμος Θήρας [SANTORINI PRINCESS SPA HOTEL]

Το Santorini Princess Luxury Spa Hotel στο Ημεροβίγλι και το Santorini Princess Presidential Suites στο Ακρωτήρι ζητούν να προσλάβουν πτυχιούχο Μάγειρα Γ' για εποχική απασχόληση (από τον Απρίλιο έως τον Οκτώβριο). Προσόν: Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών Προσφέρεται διαμονή και διατροφή. Στο θέμα του e-mail σας παρακαλώ να αναφέρεται

17 Ιαν

Το Santorini Princess Luxury Spa Hotel στο Ημεροβίγλι και το Santorini Princess Presidential Suites στο Ακρωτήρι ζητούν να προσλάβουν πτυχιούχο Μάγειρα Α' για εποχική απασχόληση (Απρίλιο έως Οκτώβριο). Προσόντα: Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών Ηγετικές ικανότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση Προσφέρεται διαμονή και

17 Ιαν

Το Santorini Princess Luxury Spa Hotel στο Ημεροβίγλι και το Santorini Princess Presidential Suites στο Ακρωτήρι ζητούν να προσλάβουν πτυχιούχο Μάγειρα Β' για εποχική απασχόληση (Απρίλιο έως Οκτώβριο). Προσόν: Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών Προσφέρεται διαμονή και διατροφή. Στο θέμα του e-mail σας παρακαλώ να αναφέρεται η θέση για

17 Ιαν
Δήμος Θήρας [ΕΝΕΡΓΟΔΟΜΙΚΗ Μ.Ε.Π.Ε.]

Το ξενοδοχείο Impressive One Santorini, 4 κλειδιών, στον Πύργο Σαντορίνης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Απρίλιος- Οκτώβριος) Μάγειρα Β' ή Γ' Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η μαγειρικής σχολής Προϋπηρεσία 1 - 2 ετών Γνώση αγγλικών Καλή γνώση διαδικασιών HACCP Ικανότητες στην επικοινωνία και στις