18 Απρ

Ζητούνται έμπειροι σερβιτόροι

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται έμπειροι σερβιτόροι και βοηθοί με προυπηρεσία απο τις περιοχές Ελευσίνα, Μαγούλα, Μάνδρα Αττικής και Ασπροπύργου για ταβέρνα στην Ελευσίνα.
Τηλ. 210 5540402 Ωρες επικοινωνίας 12:00-20:00

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Αθήνα [Iταλικό εστιατόριο]

Ιταλικό εστιατόριο στην Κηφισιά ζητά για άμεση πρόσληψη Σερβιτόρους / Σερβιτόρες με εμπειρία στην εξυπηρέτηση και την επικοινωνία για πλήρη απασχόληση. Προσφέρονται αποδοχές, ασφάλιση, bonus. Τηλ. επικοινωνίας: 210 6233934-5 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Μαι
Αθήνα [ΨΩΜΙ & ΑΛΑΤΙ]

Το εστιατόριο «Ψωμί και Αλάτι» στo Χαλάνδρι ζητά Σερβιτόρους Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2 ετών σε a la carte εστιατόριο Θετική συμπεριφορά με πνεύμα ομαδικότητας Συνέπεια Οργάνωση Η εταιρία μας προσφέρει: Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας για τη

21 Μαι
Αθήνα [ΑΙΓΛΗ Α.Ε]

Υπάλληλοι Service / Σερβιτόροι για Εστιατόριο Café Η Αίγλη Ζαππείου αναζητά για άμεση πρόσληψη ενθουσιώδεις νέους και νέες με ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα για να εργαστούν ως προσωπικό service στο εστιατόριο και το καφέ της εταιρίας στον Κήπο Ζαππείου. Η θέση εργασίας περιλαμβάνει τις παρακάτω

20 Μαι
Αθήνα [FOOD PLUS ]

To εστιατόριo Pizza Hut Αγίας Παρασκευής ζητεί Σερβιτόρους μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Μαι
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

H γαλλική πολυεθνική εταιρία Paul αναζητά για τα καταστήματά της άτομα στη θέση: Σερβιτόρος / Σερβιτόρα Με ηγετική θέση στον χώρο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής, του café και της εστίασης και με παρουσία σε πάνω από 30 χώρες, αναγνωρίζουμε ότι η ομάδα των ανθρώπων μας είναι το απαραίτητο συστατικό