17 Οκτ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΓΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ

Ταύρος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΤΑΙΡΊΑ ζητά νέα,με άριστες γνώσεις Η/Υ, ιντερνετ,wordpress,office & social media. Προαιρετικά προγραμματισμός.Για πρωινή εργασία.Άμεση πρόσληψη. Αποστείλατε...

Σχετικες Αγγελιες

07 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [Παραγωγική μονάδα]

Νεαρή Βοηθός Λογιστή / Γραμματέας ζητείται από παραγωγική μονάδα στο Κορωπί. Απαραίτητη η προϋπηρεσία και η γνώση της αγγλικής γλώσσας. Προοπτικές εξέλιξης, ελκυστικές αποδοχές. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

05 Μαρ
Πειραιώς [Επιχείρηση]

Ζητείται Ιδιαιτέρα Γραμματέας Προέδρου Απαραίτητα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office κ.λπ.) Επιθυμητή πιστοποίηση (ECDL κ.ά.) Άριστη γνώση αγγλικών (προφορικά και γραπτά) Επικοινωνιακά και οργανωτικά προσόντα Δυνατότητα εργασίας με αυστηρά χρονοδιαγράμματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό

04 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [Ανώνυμη εταιρία]

Νεαρή Γραμματέας ζητείται από εταιρία στο Κορωπί. Θα εκτιμηθεί εμπειρία σε παρόμοια θέση. Δυνατότητες ανέλιξης. Μισθός ανάλογος των προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

27 Φεβ
Αθήνα [ΦΟΛΣΤΑΡΣ ΜΟΝ/ΠΗ ΙΚΕ]

Zητείται Γραμματέας Διοίκησης Η θέση είναι πλήρoυς απασχόλησης και για όλο το έτος και συγκεκριμένα 6 μήνες στα γραφεία της εταιρίας στη Γλυφάδα και 6 μήνες στο ξενοδοχείο Chora Resort Spa, όπου βρίσκεται και το γραφείο της διοίκησης, στη Φολέγανδρο. Απαραίτητα προσόντα: Καλή γνώση Η/Υ (MS Office, internet) Βασικές

16 Μαρ
Πανελλήνια [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Radisson Hotel Group αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία σε πέραν των 105 χωρών ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά πολυτελούς