17 Οκτ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΓΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ

Ταύρος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΤΑΙΡΊΑ ζητά νέα,με άριστες γνώσεις Η/Υ, ιντερνετ,wordpress,office & social media. Προαιρετικά προγραμματισμός.Για πρωινή εργασία.Άμεση πρόσληψη. Αποστείλατε...

Σχετικες Αγγελιες

31 Οκτ
Γλυφάδα

ΖΗΤΕΊΤΑΙ γραμματέας για κάλυψη αναγκών γραμματείας δικηγορικού γραφείου στη Γλυφάδα. Απαραίτητα προσόντα ευχέρεια γραπτού και προφορικού λόγου καθώς και η

29 Οκτ
Αθήνα [Ιατρεία]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ γραμματέας για απογευματινή μερική απασχόληση σε 2 συστεγαζόμενα ιατρεία (ωράριο 17.00 – 21.00) στο κέντρο του Χαλανδρίου, καθημερινά εκτός Τρίτης,

23 Οκτ
Πειραιώς [Επιχείρηση]

Ζητείται Ιδιαιτέρα Γραμματέας Προέδρου Απαραίτητα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office κ.λπ.) Επιθυμητή πιστοποίηση (ECDL κ.ά.) Άριστη γνώση αγγλικών (προφορικά και γραπτά) Επικοινωνιακά και οργανωτικά προσόντα Δυνατότητα εργασίας με αυστηρά χρονοδιαγράμματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό

14 Νοε
Αθήνα [Elia Ermou Athens Hotel]

H Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Γραμματέας Διεύθυνσης (Κωδικός 025) Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Τουριστικών

14 Νοε
Κολωνάκι

ΣΕ δικηγορικό γραφείο στο κέντρο της Αθήνας ζητείται γραμματέας με άριστη γνώση ρωσικής, ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, καθώς και χρήση Η/Υ. Βιογραφικά στο