21 Οκτ

R&D Manager

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Amco S.A. was established in 2003 by a team of experienced and highly knowledgeable members with the aim of high technology solutions deployment and integration, and the implementation of IT projects in general. Since then Amco has gradually become a leading provider of Smart Mobility systems. The company has successfully implemented hundreds of projects for private and public sector as it has the expertise and the technology to design and develop a whole system from scratch, and provide total support for its products. This way, Amco can deliver reliable and high-quality solutions to...

Σχετικες Αγγελιες

15 Νοε
Αθήνα [Beach House Antiparos]

Beach House Antiparos is currently recruiting for season 2019 Food and Beverage Manager For the F&B department, main operating outlets including restaurant,

15 Νοε
Αθήνα [WIND Ελλάς]

In WIND we are committed to becoming an outstanding independent telecommunications company in the European market, delivering unique value for money services

14 Νοε
Αθήνα [Elia Ermou Athens Hotel]

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Food Beverage Manager (Κωδικός 013) Απαιτούμενα προσόντα: Οργάνωση και διαχείριση επισιτιστικών τμημάτων Προϋπηρεσία σε

13 Νοε
Αθήνα [Distribrands]

Distribrands a wholesale distributor of cosmetics and beauty products in pharmacies and cosmetics shops is looking for a high- performing Brand Manager to

13 Νοε
Αθήνα [Advisable]

Advisable is looking for a social media manager/ google adwords manager Candidates must know: Managing online brand and product campaigns to raise brand