20 Οκτ

Ζητείται γυναίκα Ελληνίδα για φ΄υλαξη παιδιών

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Φυλαξη δυο παιδιών 5 και 2 χρονών. Πρωινή βάρδια 10´00-18´00 και βραδυνή βάρδια 18"00-02"00
Αρμοδιότητες: Φύλαξη παιδι΄΄ων, φαγητό παιδιών και σιδέρωμα ρούχων παιδιών. Οχι καθαριότητα σπιτιού.
Απαραίτητα Προσόντα: Ανάλογη προυπηρεσία, ηρεμία και αγάπη παιδιών
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Οκτ
Ρέθυμνο [iro cafe-snack bar/ ΗΡΩ]

Σερβιτόρος για εποχιακή επιχείρηση για την σεζόν 2019 Αρμοδιότητες: Σέρβις ποτών και φαγητών Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη για δουλειά, ευχάριστα χαμογελαστά και επικοινωνιακά άτομα, να μιλάνε άριστα Αγγλικά Επιθυμητά Προσόντα: Να έχουν προυπηρεσία σε ανάλογη θέση. Η εταιρία προσφέρει:

14 Νοε
Κολωνάκι

ΣΕ δικηγορικό γραφείο στο κέντρο της Αθήνας ζητείται γραμματέας με άριστη γνώση ρωσικής, ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, καθώς και χρήση Η/Υ. Βιογραφικά στο

13 Νοε
Άνω Λιόσια

ΖΗΤΕΊΤΑΙ γραμματέας από Αθλητικό Σύλλογο στα 'Ανω Λιόσια. Απαραίτητες Γνώσεις: Αγγλικών, Η/Υ και Social Media Είδος απασχόλησης: Μερική Απογευματινή

12 Νοε
Άλιμος [Wind Αλίμου]

Ζητείται πωλήτρια για το κατάστημα Wind στον Άλιμο (μετρό Αλίμου), με ομαδικό πνεύμα εργασίας, συνέπεια, υπευθυνότητα και άνεση στην επικοινωνία. Επιθυμητή

12 Νοε
Μαρούσι

θέσης: Γραμματειακή υποστήριξη σε Στελέχη ή/και Συνεργάτες της εταιρείας Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας Οργάνωση γραφείου και επαγγελματικών