20 Οκτ

Ζητείται γυναίκα Ελληνίδα για φ΄υλαξη παιδιών

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Φυλαξη δυο παιδιών 5 και 2 χρονών. Πρωινή βάρδια 10´00-18´00 και βραδυνή βάρδια 18"00-02"00
Αρμοδιότητες: Φύλαξη παιδι΄΄ων, φαγητό παιδιών και σιδέρωμα ρούχων παιδιών. Οχι καθαριότητα σπιτιού.
Απαραίτητα Προσόντα: Ανάλογη προυπηρεσία, ηρεμία και αγάπη παιδιών
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Ρέθυμνο [Παπαδογιαννάκη]

Ζητείται κυρία για καθαριότητα βιλών στο Μπαλί για τη σεζόν 2019 Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Προυπηρεσία Η εταιρία προσφέρει:Πλήρης απασχόληση

12 Μαρ
Φολέγανδρος [fani Anastasiadi , fata morgana studios]

παρασκευή καφέδων και ποτών Αρμοδιότητες: καλή γνώση του μπαρ Απαραίτητα Προσόντα: αγγλικά , Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: μισθός/διαμονή/ ημιδιατροφή

05 Μαρ
Φολέγανδρος [φανη Αναστασιαδη]

Ζητείται μπουφετζής για Bar του ξενοδοχείου fata- Morgana, για τη θερινή περίοδο του 2019 , 20/05-30/09/19 Αρμοδιότητες: παρασκευή καφέδων και ποτών & σερβις Απαραίτητα Προσόντα: καλή γνώση καφέδων και ποτών καθώς και γνώση Αγγλικής γλώσσας . Επιθυμητά Προσόντα: κοινωνικός, ευέλικτος χαρακτήρας Η εταιρία προσφέρει: μισθοί - ένσημα/ διαμονή /ημιδιατροφή

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MONGO]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6980809376 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: anestis@mongo.gr

18 Μαρ
Πανελλήνια [Φορέας που δραστηριοποιείται στον χώρο της κοινωνικής μέριμνας για παιδιά προσχολικής & σχολικής ηλικίας]

Ζητείται από φορέα που δραστηριοποιείται στον χώρο της κοινωνικής μέριμνας για παιδιά προσχολικής και σχολικής ηλικίας με αντικείμενο την παροχή υπηρεσιών φύλαξης και δημιουργικής απασχόλησης παιδιών σε ξενοδοχεία της Αθήνας 4 και 5 αστέρων, Παιδαγωγός για Δημιουργική Απασχόληση Παιδιών