20 Οκτ

Ζητείται σερβιτόρος

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σερβιτόρος για εποχιακή επιχείρηση για την σεζόν 2019
Αρμοδιότητες: Σέρβις ποτών και φαγητών
Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη για δουλειά, ευχάριστα χαμογελαστά και επικοινωνιακά άτομα, να μιλάνε άριστα Αγγλικά
Επιθυμητά Προσόντα: Να έχουν προυπηρεσία σε ανάλογη θέση.
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιαν
Ρέθυμνο [iro cafe-snack bar/ ΗΡΩ]

Ζητείτε σερβιτόρος-α και κοπέλα για μπ΄άρ- κουζίνα Αρμοδιότητες: Σέρβις ποτών- φαγήτων και γνώση παρασκευής ποτών και snaks Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία σε ανάλογη θέση και καλή γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: Θα θεωρηθεί προσών η γνώση δέυτερης γλώσσας Η εταιρία προσφέρει:Ικανοποιητικό μισθό

16 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [APOLLONION BAKERY]

Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., πρωτοπόρος στον κλάδο της, διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή των Γλυκών Νερών Στα πλαίσια της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Σερβιτόρος / Σερβιτόρα Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε θέση ευθύνης

16 Ιαν
Πανελλήνια [GRECOTEL]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.grecotel.com

16 Ιαν
Δήμος Θήρας [VEDEMA RESORT & MYSTIQUE]

Το ξενοδοχείο Vedema Resort, μέλος της Luxury Collection by Marriott Hotels Resorts στη Σαντορίνη, ζητά προσωπικό για τη θερινή σεζόν 2019. Σερβιτόρος Α' / Οινοχόος Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Άριστη γνώση τεχνικών service Άριστη γνώση αγγλικών και προαιρετικά

16 Ιαν

Το ξενοδοχείο Vedema Resort, μέλος της Luxury Collection by Marriott Hotels Resorts στη Σαντορίνη, ζητά προσωπικό για τη θερινή σεζόν 2019. Σερβιτόρος Β' Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Άριστη γνώση τεχνικών service Άριστη γνώση αγγλικών και προαιρετικά μίας