20 Οκτ

Ζητείται σερβιτόρος

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σερβιτόρος για εποχιακή επιχείρηση για την σεζόν 2019
Αρμοδιότητες: Σέρβις ποτών και φαγητών
Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη για δουλειά, ευχάριστα χαμογελαστά και επικοινωνιακά άτομα, να μιλάνε άριστα Αγγλικά
Επιθυμητά Προσόντα: Να έχουν προυπηρεσία σε ανάλογη θέση.
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Ρέθυμνο [Παπαδογιαννάκη]

Ζητείται κυρία για καθαριότητα βιλών στο Μπαλί για τη σεζόν 2019 Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Προυπηρεσία Η εταιρία προσφέρει:Πλήρης απασχόληση

22 Μαρ
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Palazzo Del Mare στην περιοχή Μαρμάρι της νήσου Κως για τη θερινή σεζόν 2019 Σερβιτόρο Α' Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη

22 Μαρ
Αθήνα [HYTRA]

To εστιατόριο Hytra, βραβευμένο με Αστέρι Michelin και Χρυσό Σκούφο, ζητεί Σερβιτόρο Α' Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία 3 χρόνων σε a la carte εστιατόριο ξενοδοχείου ή εστιατόριο fine dining (απαραίτητο) Γνώση της εστιατορικής τέχνης Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο 5*

22 Μαρ
Δήμος Φολεγάνδρου [ANEMI HOTEL / ATHENSWAS HOTEL]

Το ξενοδοχείο Anemi στη Φολέγανδρο ζητά για την καλοκαιρινή σεζόν Waiter / Σερβιτόρο για το εστιατόριο του ξενοδοχείου. Επιθυμητή ανάλογη προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Μαρ
Δήμος Αστυπάλαιας [PYLAIA BOUTIQUE HOTEL & SPA ]

Το Pylaia Boutique Hotel Spa, ένα ξενοδοχείο μοναδικής αισθητικής και παροχών υψηλού επιπέδου σε έναν από τους ομορφότερους προορισμούς του Αιγαίου, την Αστυπάλαια, που τα τελευταία χρόνια διαφημίζεται ως προορισμός διεθνούς εμβέλειας, επιθυμεί να συμπεριλάβει στην ομάδα του για τις ανάγκες των