20 Οκτ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ BAR-ΜΠΟΥΦΕ

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος να εργαστεί σε τουριστική επιχείρηση cafe snack bar
Αρμοδιότητες: Bar-Mπουφέ
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση παρασκευής ποτών, καφέ και snack
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση της Αγγλικης γλώσσας
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα αναζητά για τα καταστήματά της στη Θεσσαλονίκη Μπουφετζήδες / Barista Σκοπός θέσης: Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την παρασκευή και πώληση των ροφημάτων / προϊόντων καθώς και της

14 Νοε
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕ]

Ζητείται Υπάλληλος (Γυναίκα) για παραγωγή καφέ και προετοιμασία μπουφέ από κατάστημα εστίασης στην περιοχή του κέντρου της Αθήνας (Κολωνάκι). Θέση εργασίας

12 Νοε
Αθήνα [ManDynamic]

ΖητούνταιBarista - Μπουφέ για στελέχωση ξενοδοχειακών μονάδων σε όλη την Ελλάδα, για τη θερινή σεζόν 2019. Παρέχεται διαμονή, μισθός, ασφάλιση, δώρα,

09 Νοε
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ]

Ζητείται Υπάλληλος Μπουφέ από κατάστημα εστίασης στον Πειραιά. Δυνατότητα πλήρους ή μερικής απασχόλησης

09 Νοε
Αρτέμιδα [Flocafe]

*Το κατάστημα Flocafe εντός του Δ.Α.Α. ΕΛ. Βενιζέλος,*στα *Σπάτα *αναζητά άτομα για θέση *Μπουφέ*. Απαραίτητα προσόντα: * Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη