20 Οκτ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ BAR-ΜΠΟΥΦΕ

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος να εργαστεί σε τουριστική επιχείρηση cafe snack bar
Αρμοδιότητες: Bar-Mπουφέ
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση παρασκευής ποτών, καφέ και snack
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση της Αγγλικης γλώσσας
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 5* Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος): Υπάλληλος για το Pool Bar (γυναίκα) με πολύ καλή εμφάνιση και προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά

20 Μαρ
Δήμος Σίφνου [ΞΕΡΟΛΙΘΙΑ]

Τα συγκροτήματα Xerolithia και Xerolithia Land 28 πολυτελών ενοικιαζόμενων δωματίων στην περιοχή των Καμαρών Σίφνου ζητούν να προσλάβουν για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος) Μαγείρισσα / Μάγειρα Πρωινού Μπουφέ / Snack Bar Περιγραφή καθηκόντων / απαραίτητα προσόντα: Χειροποίητες παρασκευές πρωινού

20 Μαρ
Δήμος Πάρου [LAMWAY]

O όμιλος Lamway Hotel Management Group ζητεί εκ μέρους ξενοδοχείου του στην Πάρο να προσλάβει Κοπέλα Υπάλληλο Pool Bar Service Η θέση εργασίας αφορά την επερχόμενη τουριστική σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή η γνώση

19 Μαρ
Δήμος Σιθωνίας [ANATOLI]

Barista - Μπουφετζής Ζητείται μπουφετζής με εμπειρία στον χώρο της εστίασης και καλή γνώση παρασκευής καφέ για την καλοκαιρινή περίοδο 2019 για το café του Camping Αρμενιστή. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν: Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών Γνώση παραγωγής καφέ, ροφημάτων και ποτών Γνώση χρήσης PDA Γνώση

15 Μαρ
Πανελλήνια [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Μπουφέ για Cafe - Λένορμαν Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Hellas, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Υπάλληλο Μπουφέ για καφετέρια εντός πρατηρίου υγρών καυσίμων, στην περιοχή Λένορμαν. Απαιτούμενα προσόντα: Κάτοικος κοντινών περιοχών Απόφοιτος λυκείου/ΙΕΚ Προϋπηρεσία σε μπουφέ /cafe είναι