20 Οκτ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ BAR-ΜΠΟΥΦΕ

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος να εργαστεί σε τουριστική επιχείρηση cafe snack bar
Αρμοδιότητες: Bar-Mπουφέ
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση παρασκευής ποτών, καφέ και snack
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση της Αγγλικης γλώσσας
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιαν
Ρέθυμνο [iro cafe-snack bar/ ΗΡΩ]

Ζητείτε σερβιτόρος-α και κοπέλα για μπ΄άρ- κουζίνα Αρμοδιότητες: Σέρβις ποτών- φαγήτων και γνώση παρασκευής ποτών και snaks Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία σε ανάλογη θέση και καλή γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: Θα θεωρηθεί προσών η γνώση δέυτερης γλώσσας Η εταιρία προσφέρει:Ικανοποιητικό μισθό

15 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα ζητά για την στελέχωση των καταστημάτων της στην περιοχή της Παιανίας Μπουφετζή / Barista Προφίλ υποψηφίων: Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον ενός έτους Κάτοχοι πιστοποιητικού υγείας σε

15 Ιαν
Δήμος Αριστοτέλη [Αλέξανδρος Palace ]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Alexandros Palace Hotel Suites στην Ουρανούπολη Χαλκιδικής επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Υπάλληλο Bar / Barman Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, δεύτερη ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν Ικανότητες οργάνωσης και επικοινωνίας Ευχάριστη προσωπικότητα και πνεύμα

11 Ιαν
Αρτέμιδα [Everest]

*Καταστήματα Everest *εντός του *Δ.Α.Α. Ελ. Βενιζέλος**, στα Σπάτα*αναζητούν άτομα για να καλύψουν θέσεις *Μπουφέ.* *Απαραίτητα προσόντα: * * Επιθυμητή

11 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [SANTA MARINA]

Santa Marina is an uber-luxe retreat for explorers and collectors of the world’s island idyll experiences. Set overlooking the exquisite and iconic Ornos Bay, Santa Marina crucially commands the only private beach on Mykonos, making its transparent turquoise waters and white silk sands a genuine sanctuary from the public eye. Expanded beyond its original footprint, guests will see the introduction of 114 unique accommodations, to include stylish rooms with...

... balconies, offering panoramic views, alongside elegant suites with private pools, as well as individual two- to