19 Οκτ

Συνεργάτες - Νομός Κορινθίας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Συνεργάτες Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά αποκλειστικούς συνεργάτες ως αντιπροσώπους της, με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων μέσα από την ανάπτυξη του δικτύου. Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο: Τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας Tη...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Πανελλήνια [AGL ΩΡΟΛΟΓΑΣ & ΣΙΑ Ε.Ε]

Εταιρία με μεγάλη εμπειρία σε αγοραπωλησίες, μισθώσεις ακινήτων και εξειδικευμένο δίκτυο συνεργατών στον χώρο του REAL ESTATE που δραστηριοποιείται στον Νομό Αττικής αναζητά Συνεργάτες με ελκυστικό πακέτο αποδοχών και πληρωμένα έξοδα μετακίνησης. Παρέχεται εκπαίδευση και συνεχής υποστήριξη,

18 Ιαν
Πανελλήνια [G. P. GREEN PROMOTIONS & SALES MON/ΠΗ ΙΚΕ ]

B2B Sales Consultant Κωδικός: B2B Η Green Promotions and Sales έχει αναλάβει να δημιουργήσει μια δυναμική ομάδα πωλήσεων στη Θεσσαλία σε συνεργασία με τον μεγαλύτερο ανεξάρτητο παραγωγό ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα με κύριες αρμοδιότητες: Την ανάπτυξη πελατολογίου Τις Β2Β πωλήσεις Οι υποψήφιοι θα πρέπει να

17 Ιαν
Πανελλήνια [PEPSICO]

Ο όμιλος PEPSICO στην Ελλάδα αντιπροσωπεύεται από την TASTY FOODS, στον τομέα παραγωγής και πώλησης Snacks και την PepsiCo–HBH στα μη αλκοολούχα ποτά αντίστοιχα. Ζητάμε να καλύψουμε τη θέση του/της: Πωλητή για την πώληση των προϊόντων της στα supermarkets για τον Nομό Αττικής. Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου ή

16 Ιαν
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητούνται Ιατροί Συνεργάτες για πρωινή απασχόληση, ωράριο 08:00-14:00, με πάγια αντιμισθία και δυνατότητα συμμετοχής στις εφημερίες στην Κεντρική Κλινική Αθηνών Α.Ε. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Ιαν

Ζητούνται Ιατροί Συνεργάτες / Χειρουργοί για εσωτερική εφημερία στο χειρουργικό τμήμα ιδιωτικής κλινικής στην Αθήνα οι οποίοι να έχουν περατώσει το δεύτερο (2ο) έτος της Γενικής Χειρουργικής. Για εκδήλωση ενδιαφέροντος, παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω του παρακάτω συνδέσμου: [Για να