28 Σεπ

ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ/ΤΕΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΚΟΣΜΗΜΑΤΩΝ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία κοσμημάτων ΒΜΤ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΑΕ αναζητά ταλαντούχες/ους πωλήτριες/ες μερικής απασχόλησης ( 4 ώρες) για το κατάστημα πώλησης των κοσμημάτων Angelo di...

Σχετικες Αγγελιες

15 Νοε
Αθήνα [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Επιθυμούν να προσλάβουν: 2 Πωλητές / Πωλήτριες (Βόρεια Προάστια)

15 Νοε
Αθήνα [MED ΑΒΕΕ]

Η εταιρεία μαγιό-εσωρούχων Med αναζητά συνεργάτες για τα καταστήματα της στην Αττική Απαραίτητα προσόντα -εμπειρία -καλή γνώση Αγγλικών -διάθεση για

15 Νοε

Τα Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Επιθυμούν να προσλάβουν: 2 Πωλητές / Πωλήτριες (Βόρεια Προάστια) Περιγραφή θέσης: Άριστη εξυπηρέτηση στους πελάτες της εταιρίας Εφαρμογή όλων των προδιαγραφών ποιότητας και ασφάλειας τροφίμων

14 Νοε
Αθήνα [Actionline]

Σου αρέσει η μόδα; Έχεις την ικανότητα να διαχειρίζεσαι διαφορετικούς πελάτες, προσφέροντας με ενθουσιασμό τις ενδυματολογικές σου προτάσεις σύμφωνα με τις

14 Νοε
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ VODAFONE]

Για κατάστημα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας στη Ν. Φιλαδέλφεια ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες Καταστήματος