18 Οκτ

Υπάλληλος γραφείου

Άγιος Δημήτριος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Yachting Company που διαχειρίζεται ένα ιδιόκτητο στόλο σύγχρονων S / Y προσφέρει μια θέση, για Assistant Operator. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να κατέχουν πτυχίο...

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της κλινικής. Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της κλινικής. Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των

18 Μαρ
Αθήνα [MANPOWER]

Υπάλληλος Γραφείου με Γνώσεις Λογιστικής Η ManpowerGroup για λογαριασμό εμπορικής εταιρίας στα νότια προάστια αναζητά υπάλληλο γραφείου με γνώσεις λογιστικής. Αρμοδιότητες: Οι κύριες αρμοδιότητες είναι: Τήρηση λογιστικών φακέλων εισαγωγών – εξαγωγών Χρηματοοικονομική παρακολούθηση

07 Μαρ
Αθήνα [I.ΠΕΠΠΑΣ]

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Κ. ΚΗΦΙΣΙΑ Αρμοδιότητες: ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΕΚΔΟΣΗ ΔΕΛΤΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ -ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ Η/Υ ΛΙΓΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ 2 ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ ΑΠΟ 20 ΕΩΣ 35 ΑΓΑΜΗ Η εταιρία προσφέρει:ΠΕΝΘΗΜΕΡΟ ΩΡΑΡΙΟ 8.30-16.30

28 Φεβ

20 Φεβ
Δήμος Σιθωνίας [PORTO CARRAS]

Tο Porto Carras Grand Resort στη Χαλκιδική, το ομορφότερο και πληρέστερο ξενοδοχειακό συγκρότημα στην Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για εποχική απασχόληση Προσωπικό Μαρίνας / Υπάλληλο Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε μαρίνες Άριστη γνώση Η/Υ Άριστη γνώση αγγλικών   Οι ενδιαφερόμενοι