18 Οκτ

Φαρμακο΄ϋπάλληλος

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εκτέλεση συνταγών, εξυπηρέτηση κ συμβουλευτική πελατών.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Εκπαίδευση σε συναφές αντικείμενο
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε φαρμακείο
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Barista για το κατάστημα της Πεντέλης. Προφίλ υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Πνεύμα

14 Νοε
Αθήνα [Elia Ermou Athens Hotel]

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Hostess (Κωδικός 024) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτη σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Επαγγελματική εμπειρία σε

14 Νοε

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Υπάλληλο Πλυντηρίων / Λινοθήκης (Κωδικός 023) Απαιτούμενα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ξενοδοχειακή

14 Νοε

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Εμφανίσιμο-η Πωλητή-τρια Προφίλ υποψηφίων: Προϋπηρεσία στον χώρο

14 Νοε

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Υπάλληλο Spa (Κωδικός 022) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτη σχολής αισθητικής ή φυσικοθεραπείας Προϋπηρεσία