18 Οκτ

Ξενοδοχείο στη Σαντορίνη

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καμαριέρα
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία, αγγλικά
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:διαμονή, διατροφή

Telephone
ΣΙΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

28 Φεβ
Θήρα [Hotel Kalisperis]

Receptionist Μάγειρας καμαριέρα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ηλικία 25-40, απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, για τη θέση του Receptionist απαραίτητη προϋπόθεση άριστη γνώση αγγλικών και χρήση υπολογιστή Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Παρέχεται Σπίτι

18 Μαρ
Δήμος Θήρας [Mediterranean White Hotel]

To ξενοδοχείο Mediterranean White στη Σαντορίνη επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 A' Μάγειρες Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Πνεύμα συνεργασίας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

17 Μαρ
Δήμος Θήρας [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται έμπειρος Χειριστής Αντλίας Σκυροδέματος για μόνιμη απασχόληση στη Σαντορίνη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Μαρ
Δήμος Θήρας [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Η Κεντρική Κλινική Αθηνών αναζητά Ιατρό Μικροβιολόγο, Επιστημονικά Υπεύθυνο Εργαστηρίου για ιδιωτικό πολυϊατρείο – μονάδα ημερήσιας νοσηλείας (ΜΗΝ), μέλος του ομίλου της Κεντρικής Κλινικής Αθηνών, για νησί των Κυκλάδων (Σαντορίνη). Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ιατρικής αναγνωρισμένο ή από

08 Μαρ
Δήμος Θήρας [Ξενοδοχειακή εταιρία]

Ξενοδοχειακή εταιρία με έδρα τη Σαντορίνη αναζητά δυναμικό άτομο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Υπάλληλος Λογιστηρίου Περιγραφή θέσης: Καταχώριση των λογιστικών συναλλαγών που πραγματοποιεί η εταιρία μέσω εμπορικής διαχείρισης / λογιστικής Επικοινωνία με τους πελάτες / προμηθευτές με