18 Οκτ

Ξενοδοχείο στη Σαντορίνη

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καμαριέρα
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία, αγγλικά
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:διαμονή, διατροφή

Telephone
ΣΙΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Θήρα [Anemomylos Travel]

ζητείται για στελέχωση τουριστικού γραφείου από Απρίλιο έως Οκτώβριο 2018. Καθήκοντα η εξυπηρέτηση των πελατών διεθνούς φήμης tour operator, η διαχείριση των κρατήσεων του και οι πωλήσεις εκδρομών, Απαραίτητη η γνώση γαλλικών σε άριστο επίπεδο και δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου, η γνώση αγγλικών σε πολύ καλό επίπεδο, η χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και ιδιαιτέρως του Microsoft Offιce.

10 Ιαν
Δήμος Θήρας [SUITES OF THE GODS]

Το Suites of The Gods Luxury Spa Hotel στην καλντέρα του Μεγαλοχωρίου Σαντορίνης, επιθυμεί να προσλάβει: Εσωτερικό Λογιστή για πλήρη απασχόληση. Προσόντα: Απαραίτητη η γνώση αγγλικών Απαραίτητη η γνώση MS Office Οργανωτικές ικανότητες Προσφέρεται: Διαμονή Διατροφή Στο θέμα του e-mail σας παρακαλώ να αναφέρεται η θέση

09 Ιαν
Δήμος Θήρας [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Η Κεντρική Κλινική Αθηνών αναζητά Ιατρό Μικροβιολόγο, Επιστημονικά Υπεύθυνο Εργαστηρίου για ιδιωτικό πολυϊατρείο – μονάδα ημερήσιας νοσηλείας (ΜΗΝ), μέλος του ομίλου της Κεντρικής Κλινικής Αθηνών σε νησί των Κυκλάδων (Σαντορίνη). Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ιατρικής αναγνωρισμένο ή από

02 Ιαν
Δήμος Θήρας [WHITE SANTORINI ]

Υπεύθυνος Ξενοδοχείου / Operating Manager Προσόντα: Απόφοιτος/η σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (δεύτερη ξένη γλώσσα θα εκτιμηθεί) Ικανότητες οργάνωσης και διοίκησης Ικανότητα διαχείρισης προβλημάτων Ευχάριστος και

29 Δεκ
Δήμος Θήρας [Pegasus Suites & Spa]

Το ξενοδοχείο Pegasus Suites Spa στη Σαντορίνη, προσφέροντας ολοκληρωμένες και ποιοτικές τουριστικές υπηρεσίες, αναζητά Κοπέλα για Πρακτική στη θέση του Βοηθού Μάγειρα Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Πτυχιούχος ή σπουδαστής μαγειρικής Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Άριστες ικανότητες