18 Οκτ

Ξενοδοχείο στη Σαντορίνη

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καμαριέρα
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία, αγγλικά
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:διαμονή, διατροφή

Telephone
ΣΙΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

05 Νοε
Θήρα [Cori Rigas Suites]

Ζητείται σερβιτόρος εως 35ετών για πρωινή εργασία πλήρους απασχόλησης σε ξενοδοχείο Α' Κατ. στα Φηρά Σαντορίνης, για τη σαιζόν 2019 Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, καλή γνώση αγγλικής γλώσσας Δεν παρέχεται διαμονή Αποστολή βιογραφικών: contact@coririgasuites.com

18 Οκτ
Θήρα [ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΕ]

Υπάλληλο Πλυντηρίου Αρμοδιότητες: πλυσιμο υματισμού Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή

18 Οκτ

• Γενικών Καθηκόντων εστιατορίου Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: -προϋπηρεσία ως σερβιτόρος και μπουφετζής και άριστη γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: η γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα ληφθεί υπόψιν Η εταιρία προσφέρει: διαμονή και διατροφή

18 Οκτ

• Σερβιτόρος/α Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία, άριστη γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: (η γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα ληφθεί υπόψιν) Η εταιρία προσφέρει: διαμονή , διατροφή

12 Νοε
Δήμος Θήρας [Sophia Collection Santorini]

To Sophia Collection Santorini στη Σαντορίνη, αναζητά για τη σεζόν 2019 Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητα προσόντα: Δύο χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Γνώση της αγγλικής γλώσσας Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Πνεύμα ομαδικότητας Δίπλωμα οδήγησης Τεχνικές / ηλεκτρολογικές /