18 Οκτ

Ερευνητής Αγοράς - Συνεντευκτής για συλλογή στοιχείων

Αθήνα Part Time Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ερευνητής Αγοράς - Συνεντευκτής
Αρμοδιότητες: Συλλογή στοιχείων - συμπλήρωση ερωτηματολογίων με χρήση tablet (όχι πωλήσεις)
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: εκπαίδευση, ελαστικό-ευέλικτο ωράριο εργασίας, ασφάλιση

Telephone
THE RESEARCH HIVE ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Αθήνα [MANPOWER]

Σύμβουλοι Διατήρησης Επέκτασης Πελατολογίου Διαθέτεις ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες και αναζητάς ευέλικτη εργασία σε ένα ευχάριστο και δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον; Στείλε μας το βιογραφικό σου τώρα! Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλου ελληνικού και

16 Ιαν
Αθήνα [ACTIONAID ΕΛΛΑΣ]

Financial Control Reporting Officer Athens, Attica, Greece · Finance Operations Description: Does empowering people to claim their rights sound challenging to you? Do you think you can make a difference in the lives of the most marginalized people? ActionAid Hellas (AAH) is searching for a Financial Control Reporting Officer to join a global movement of committed individuals working to further human rights and defeat poverty. We are an independent, international...

... organization that has been working since 1972 with over 15 million people in 45 countries for a world free from poverty

Tags:

16 Ιαν
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος «Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ», πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για την θέση: Πωλητής Άρτου (Νέα Ερυθραία) Γενική περιγραφή θέσης: Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους καταναλωτές Αρμοδιότητες:

16 Ιαν
Αθήνα [FOOD PLUS ]

To εστιατόριo Pizza Hut Βριλησσίων ζητά Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Ιαν
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

H γαλλική πολυεθνική εταιρία PAUL αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση: Maitre Με ηγετική θέση στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής και café- εστίασης και με παρουσία σε πάνω από 30 χώρες, αναγνωρίζουμε ότι η ομάδα των ανθρώπων μας είναι το απαραίτητο συστατικό για την άριστη ποιότητα των