18 Οκτ

Λογιστής /τρια - Φοροτεχνικός - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής /τρια - Φοροτεχνικός H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή/τρια - Φοροτεχνικό. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Τήρηση απλογραφικών βιβλίων Ίδρυση -...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. O πελάτης μας είναι εμπορική εταιρία με

16 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [LINK]

Λογιστής/τρια - Στέλεχος Μισθοδοσίας H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της λογιστή/τρια – στέλεχος μισθοδοσίας. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Υποστήριξη στη

28 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [RANDSTAD]

Είσαι λογιστής με τουλάχιστον 4 χρόνια εμπειρία σε οργανωμένο λογιστήριο εταιρίας και είσαι μόνιμος κάτοικος ή επιθυμείς να εγκατασταθείς στη Θεσσαλονίκη; Μεγάλη βιομηχανική εταιρία αναζητά λογιστή για τα γραφεία της στη βιομηχανική περιοχή της Θεσσαλονίκης. Περισσότερες πληροφορίες

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [YLICON TRADING S.M.P.C.]

Η Ylicon Trading MIKE με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά για μόνιμη απασχόληση Ηλεκτρολόγο / Μηχανικό με εξειδίκευση στα φωτοβολταϊκά. Απαραίτητη η εμπειρία στη μελέτη και στον σχεδιασμό φωτοβολταϊκών πάρκων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Ναυτιλιακών Σπουδών ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στους τομείς: Shipping / Ναυτιλιακά (κωδικός θέσης: SHIMAR_01) για διδασκαλία στην ελληνική και την αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στη ναυτιλιακή