18 Οκτ

Λογιστής /τρια - Φοροτεχνικός - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής /τρια - Φοροτεχνικός H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή/τρια - Φοροτεχνικό. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Τήρηση απλογραφικών βιβλίων Ίδρυση -...

Σχετικες Αγγελιες

06 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Η ManpowerGroup, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρία με ηγετικό ρόλο στον κλάδο της, αναζητά Λογιστή για τη πόλη της Θεσσαλονίκης. Περιγραφή εργασίας: Καταχώρηση οικονομικών πράξεων στα λογιστικά βιβλία σύμφωνα με τα τιμολόγια, τα κοστολόγια, τα γραμμάτια εισπράξεων, τα εντάλματα πληρωμών κλπ.

Tags:

31 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Λογιστικό γραφείο]

Ζητείται Λογιστής / Λογίστρια από λογιστικό γραφείο της Θεσσαλονίκης (περιοχή Cosmos) με ελάχιστη προϋπηρεσία 5-10 έτη σε βιβλία Γ’ κατηγορίας, πολύ καλή διαχείριση μισθοδοσίας και χρήση των λογισμικών της Εpsilon Νet. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [OXFORD COMPANY ΑΒΕΕ]

Η εταιρία Οxford Company ΑΒΕΕ που δραστηριοποιείται στον χώρο της ένδυσης και υπόδησης με έδρα στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ζητεί: Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Εμπειρία 5 τουλάχιστον ετών σε λογιστήριο με διπλογραφικό σύστημα Επαρκής γνώση χειρισμού του Microsoft Excel Εκπληρωμένες

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για Groups και FIT’ S) Άριστη γνώση συστήματος κρατήσεων και GDS (Worldspan / Amadeus /

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Reservations Agent (Bulgarian Speaking) Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για τα κεντρικά της γραφεία στη Θεσσαλονίκη, Reservations Agent, που να μιλάει βουλγαρικά: Απαραίτητα προσόντα: Άπταιστη γνώση βουλγαρικών, κατά προτίμηση ως μητρική γλώσσα Ηλικία έως 35 ετών Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία, σε άλλη τουριστική επιχείρηση