16 Οκτ

Πωλητής - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Alpha Plan Consultants, αναζητεί για λογαριασμό δυναμικά αναπτυσσόμενης επιχείρησης, με ηγετική θέση στον κλάδο της βιομηχανίας δομικών υλικών, υποψηφίους για την κάλυψη θέσης: Πωλητή (έδρα: Nομός Θεσσαλονίκης) Απαιτούμενα προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία σε πωλήσεις δομικών υλικών 1-3 έτη Γνώση...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Πολυεθνική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά Πωλητή Εξωτερικού για τις αγορές της Βόρειας Ευρώπης Κωδικός: 29054/18 Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη και διατήρηση ισχυρών και μακροχρόνιων συνεργασιών με τους πελάτες Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και διασφάλιση της πλήρους

14 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [GLASS CLEANING]

Εξωτερικός Πωλητής – Θεσσαλονίκη Κωδικός θέσης: ΠΩΛ-ΘΕΣ Αρμοδιότητες: Επισκέψεις σε νέους και ενεργούς πελάτες για την καταγραφή των αναγκών τους Παράδοση προσφορών και δειγμάτων Παραγγελιοληψία και εξυπηρέτηση πελατολογίου Εκπαίδευση και συμβουλευτική υποστήριξη πελατών Συστηματική

10 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη βιομηχανία οίνου και αλκοολούχων]

Από μεγάλη βιομηχανία οίνου και αλκοολούχων στη Θεσσαλία ζητείται άμεσα η κάλυψη της παρακάτω θέσης: Πωλητής με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Η θέση: Ο/η κατάλληλος υποψήφιος/α θα είναι υπεύθυνος/η για: Την ανάπτυξη των προϊόντων της εταιρίας στην περιοχή της Βορείου Ελλάδος Την εφαρμογή της εταιρικής

10 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [OXFORD COMPANY ΑΒΕΕ]

Για τα καταστήματα λιανικής πώλησης GEOX στη Θεσσαλονίκη ζητείται Πωλητής/τρια πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα/ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστή (Η/Υ) Εκπληρωμένες

10 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία παραγωγής & εμπορίας ειδών αυτοκινήτου και διαφημιστικών ειδών]

Από εταιρία παραγωγής και εμπορίας ειδών αυτοκινήτου και διαφημιστικών ειδών ζητείται για τη στελέχωση των πωλήσεων Πωλητής/τρια με αγγλικά σε επίπεδο Proficiency και με καλή γνώση γερμανικών. Παρέχεται βασικός μισθός, ασφάλιση και bonus. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]