16 Οκτ

Junior Account Executive

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:

Επικοινωνία με πελάτες και εξωτερικούς συνεργάτες.
Έλεγχος και διαχείριση ροής εργασιών.
επικύρωση project και παραγγελιών πριν την παράδοση.
Συμμετοχή σε ομαδικές διαδικασίες για τη δημιουργία και το στήσιμο concept και campaigns.
Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης και συμμετοχής και σε άλλα δημιουργικά project.
Προσφέρεται εκπαίδευση και καθοδήγηση σε φιλικό και δημιουργικό περιβάλλον.

*Η αγγελία απευθύνεται σε φοιτητές με δικαίωμα πρακτικής άσκησης από εκπαιδευτικό ίδρυμα ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΙΕΚ, ΙΕΚ

Telephone
MINDS STRATEGIES

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Αθήνα [EMCB]

*Στέλεχος Τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών *σε Εταιρία επικοινωνίας. Επικοινωνιακό άτομο έως 30 ετών με οργανωτικές ικανότητες, που του αρέσει να δουλεύει

09 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [AMD TELECOM SA]

AMD Telecom, the global SMS Voice connectivity provider launched the new brand Routee, (www.routee.net) a Web API cloud communication solution, aiming to expand and simplify communication capabilities between people, applications, corporations and machines. The means to achieve such goals are through its provided products; Text (SMS) Voice Messaging, Text to Speech, Email Messaging, Two Factor Authentication, Number Lookup, Number Validation and various...

... plugins. Due to continued growth of our company, we are looking to recruit an experienced sales professional to join our

Tags:

07 Νοε
Αθήνα [Microsoft]

The Junior Account Executive at Microsoft serves as the face of Microsoft supporting some of our most valued customers into the digital age. Traditional sales

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Imports Executive / Italian Speaker – Θεσσαλονίκη (ADM 1810) Γνωστή εταιρία από τον χώρο της μόδας με εισαγωγική δραστηριότητα και πολυετή παρουσία και εμπορική εξέλιξη σε όλη την Ελλάδα αναζητά imports executive / Italian speaker για την περαιτέρω εύρυθμη λειτουργία και ανάπτυξή της. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα είναι

14 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που