16 Οκτ

ΠΩΛΗΣΕΙΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπεύθυνος/η πωλήσεων απο αποθήκη με αξεσουάρ μόδας
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση της βουλγάρικης γλωσσας, Εμπειρία στις πωλήσεις
Επιθυμητά Προσόντα: Θα προτιμηθούν άτομα απο τον κλάδο της ένδυσης
Η εταιρία προσφέρει: Μισθος + bonus

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιαν
Σέρρες [ΕΥΑΜΑΡΙ]

Ζητείται πωλητής με εμπειρία σε πωλήσεις ex-van για δραστηριοποίηση σε περιοχές εκτός νομού Σερρών.

21 Δεκ
Αθήνα [SINGULARIS]

Ζητούνται Εισηγητές Σεμιναρίων για τη διεξαγωγή σεμιναρίων με θέμα τις Πωλήσεις - Marketing

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Exnet Hellas]

Η εταιρία προσφέρει:"Ζητείται άτομο για την θέση εξωτερικών πωλήσεων σε εταιρεία διαφήμισης και κατασκευής ιστοσελίδων. Υψηλές αποδοχές και προοπτικές μόνιμης καριέρας. Παρέχεται εκπαίδευση και καριέρα. Δεκτοί από όλη την Ελλάδα. Απαραίτητη προυπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Αποστολή βιογραφικού στο job@exnet.gr Διεύθυνση 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι"

10 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Διαφημιστική Εταιρεία]

Εταιρία Marketing, υπό το πλαίσιο των επιχειρηματικών της δραστηριοτήτων, επιθυμεί να στελεχώσει άμεσα 3 νέες θέσεις στους τομείς Customer service και Πωλήσεων.Η εταιρεία θα σας στηρίξει σε κάθε βήμα σας προσφέροντας πλήρη και ολοκληρωμένη εκπαίδευση πάνω στα συστήματα που ακολουθεί η εταιρεία. Το προφίλ υποψηφίου: •Επικοινωνιακές ικανότητες •Επιθυμητή προϋπηρεσία σε πωλήσεις •Δυναμικός χαρακτήρας

09 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [RANDSTAD]

Έχεις εμπειρεία στις B2B πωλήσεις και θέλεις να εργαστείς ως Energy Sales Advisor σε μία από τις πιο γρήγορα αναπτυσσόμενες εταιρίες στον κλάδο της ενέργειας; Αγαπάς τις πωλήσεις και ψάχνεις μία ευκαιρία για να εξελιχθείς; Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σε ενδιαφέρει. Παροχές: Η εταιρία