16 Οκτ

ΠΩΛΗΣΕΙΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπεύθυνος/η πωλήσεων απο αποθήκη με αξεσουάρ μόδας
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση της βουλγάρικης γλωσσας, Εμπειρία στις πωλήσεις
Επιθυμητά Προσόντα: Θα προτιμηθούν άτομα απο τον κλάδο της ένδυσης
Η εταιρία προσφέρει: Μισθος + bonus

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη παραγωγική & εμπορική εταιρία]

Από ανώνυμη παραγωγική και εμπορική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητείται Μηχανικός Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ με προγράμματα Ms Office και ERP (SEN) Προϋπηρεσία στις πωλήσεις βιομηχανικών ειδών Ικανότητες

09 Νοε
Θεσσαλονίκη [Exnet Hellas]

"Ζητείται άτομο για την θέση εξωτερικών πωλήσεων σε εταιρεία διαφήμισης και κατασκευής ιστοσελίδων. Υψηλές αποδοχές και προοπτικές μόνιμης καριέρας. Παρέχεται εκπαίδευση και καριέρα. Δεκτοί από όλη την Ελλάδα. Απαραίτητη προυπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Αποστολή βιογραφικού στο job@exnet.gr Διεύθυνση 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι"

02 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, επώνυμος όμιλος ξενοδοχειακών επιχειρήσεων, επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Πωλήσεων Ξενοδοχειακών Υπηρεσιών O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Προϋπηρεσία τριών ετών στον χώρο των πωλήσεων υπηρεσιών (ιδανικά στις πωλήσεις ξενοδοχειακών υπηρεσιών) Πολύ καλές

01 Νοε
Αθήνα [THS FASHION]

Ζητείται ατομο με εμπειρια στην γυναικεια ένδυση, και γνωσεις visual merchandising. Απαιτείται προϋπηρεσία τουλαχιστον ενος έτος. Είδος Εργασίας: Πλήρης

29 Οκτ
Μεταμόρφωση [FROZENBAR - EASYHORECA]

ΟΜΙΛΟΣ εξοπλισμού εστίασης και α' υλών με γραφεία σε *Θεσσαλονίκη*& *Αθήνα*, διαθέτει 1 θέση εργασίας για γραμματειακή υποστήριξη - πωλήσεις για τα γραφεία