16 Οκτ

ΠΩΛΗΣΕΙΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπεύθυνος/η πωλήσεων απο αποθήκη με αξεσουάρ μόδας
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση της βουλγάρικης γλωσσας, Εμπειρία στις πωλήσεις
Επιθυμητά Προσόντα: Θα προτιμηθούν άτομα απο τον κλάδο της ένδυσης
Η εταιρία προσφέρει: Μισθος + bonus

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος Κορέλκο δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του Πωλητές για Τηλεφωνικές Πωλήσεις Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή

13 Μαρ
Πανελλήνια [TELEPERFORMANCE GREECE]

Στελέχη για Τηλεφωνικές Πωλήσεις (με σταθερό μηνιαίο μισθό) Προσλαμβάνουμε άμεσα υποψηφίους με καλές επικοινωνιακές δεξιότητες για θέση εργασίας με αντικείμενο την τηλεφωνική πώληση σε υπάρχον πελατολόγιο για τον μεγαλύτερο πάροχο τηλεπικοινωνίας στην Ελλάδα. Προσφέρουμε: Σταθερό

01 Μαρ

Άτομα για Τηλεφωνικές Πωλήσεις (με σταθερό μηνιαίο μισθό) Προσλαμβάνουμε άμεσα υποψηφίους με καλές επικοινωνιακές δεξιότητες για θέση εργασίας με αντικείμενο την τηλεφωνική πώληση σε υπάρχον πελατολόγιο για τον μεγαλύτερο πάροχο τηλεπικοινωνίας στην Ελλάδα. Προσφέρουμε: Σταθερό μηνιαίο

21 Φεβ
Θεσσαλονίκη [mrgadget]

ζητούνται άτομα για στελέχωση τηλεφωνικού κέντρου για πωλήσεις κινητής τηλεφωνίας και εξυπηρέτηση πελατών Αρμοδιότητες: τηλεφωνικές πωλήσεις Απαραίτητα Προσόντα: επιθυμητή προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: ευγενικοί, με θέληση για εργασία Η εταιρία προσφέρει: ανταγωνιστικός μισθός + bonus αποστολή βιογραφικών : one@themrgadget.gr

20 Φεβ