16 Οκτ

Store Designer/Αρχιτέκτονας

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο Γρηγόρης, πιστός στις αξίες του και στην Ελληνικότητά του, προσφέρει με αγάπη τις μοναδικές του γεύσεις, γεμίζοντας με χαρά την καρδιά των φίλων του από το 1972. Η οικογένεια του Γρηγόρη περιλαμβάνει 320 σημεία σε Ελλάδα, Κύπρο, Γερμανία και Ρουμανία. Καθημερινά, τα προϊόντα φρεσκοφτιάχνονται και φρεσκοψήνονται στην κουζίνα του κάθε Γρηγόρη, σύμφωνα με τις εγκεκριμένες προδιαγραφές, προκειμένου να φτάνουν λαχταριστά και απολαυστικά στα χέρια των εκατοντάδων χιλιάδων πελατών του.

Όραμα μας είναι να μεταδίδουμε καθημερινά το χαμόγελο σε όλο τον κόσμο με τον καφέ, τις γεύσεις και τη φιλοξενία μας!

Έλα στην ομάδα μας!
Αναζητάμε Store Designer/Αρχιτέκτονα για τη Διεύθυνση Ανάπτυξης & Τεχνικών Έργων Δικτύου

Αρμοδιότητες:
• Συντονίζει, παρακολουθεί και ελέγχει εσωτερικούς και εξωτερικούς συνεργάτες (αρχιτεκτονικά γραφεία, μηχανικούς, σχεδιαστές κτλ.) με σκοπό να διασφαλίσει έγκαιρα τα απαιτούμενα σχέδια, αποτυπώσεις, αρχιτεκτονικές μελέτες εφαρμογής, λειτουργικές κατόψεις για νέο και υφιστάμενο δίκτυο.
• Εκπονεί ο ίδιος, όταν χρειάζεται, αρχιτεκτονικές μελέτες εφαρμογής, λειτουργικές κατόψεις για νέο και υφιστάμενο δίκτυο.
• Συντονίζει και υλοποιεί projects που αφορούν την αλλαγή της υφιστάμενης και μελλοντικής εικόνας των καταστημάτων του δικτύου σύμφωνα με το όραμα του Γρηγόρη, με σκοπό να βελτιωθεί η εμπειρία του πελάτη.

Απαραίτητα Προσόντα:
· Πτυχίο ΑΕΙ Αρχιτεκτονικής
· Εμπειρία 10 έτη σε αντίστοιχη θέση
· Άριστη γνώση Autocad
· Πολύ καλή γνώση του MS Office

Δεξιότητες:
· Διοικητικές ικανότητες
· Ικανότητα παρακολούθησης, συντονισμού & ελέγχου εξωτερικών συνεργατών
· Επικοινωνία, συνεργασία, ομαδικότητα, οργάνωση
· Ικανότητα να τηρεί deadlines και να λειτουργεί αποτελεσματικά υπό συνθήκες πίεσης
· Άτομο δημιουργικό, ευέλικτο, με διάθεση και ενθουσιασμό

Η εταιρία προσφέρει:
· Ανταγωνιστικό μισθό
· Συμμετοχή στο bonus σύστημα της εταιρείας
· Εταιρικό αυτοκίνητο
· Εταιρικό κινητό
· Συμμετοχή στο ομαδικό πρόγραμμα ασφάλισης της εταιρείας
· Ευκαιρίες ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
· Άριστες συνθήκες εργασίας σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη και υγιή εταιρεία

Συλεούνη Ξανθή

Σχετικες Αγγελιες

12 Νοε
Αθήνα [LIDIS HELLENIC HOLDINGS]

Ζητείται Αρχιτέκτονας, Πολιτικός Μηχανικός από εταιρία ακινήτων επενδύσεων και ανάπτυξης. Καταπληκτική ευκαιρία σταδιοδρομίας. Ανώτερες προοπτικές αμοιβής. Ο ρόλος περιλαμβάνει την ανάλυση ευκαιριών για επενδύσεις και ανάπτυξη ακινήτων. Θα συμμετέχετε σε όλες τις πτυχές της

10 Νοε
Αθήνα [GENERATION Y]

Generation Y – International eBusiness Experts, a well-established and highly successful interactive agency based in Athens, Greece, seeks a Graphic Designer Key Responsibilities Works with digital marketing managers so as to find the best solution to our clients' needs Presents designs to internal stakeholders and explains the reasons behind decisions made Creates newsletters, banners ads, presentations, corporate identity or other relative material Required...

09 Νοε
Αθήνα [\"Εν\' Έργω\" Εργασία στην Ολλανδία]

*Τα προσόντα δίνουν πρόσβαση σε θέσεις εργασίας. * *Η προσωπικότητα σας δίνει τη δουλειά!* Στοιχεία προσωπικότητας: Seniority; είσαι σε θέση να παρέχεις

09 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [DATA MEDIA]

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο και τον τομέα των κατασκευών ακινήτων μέσω της Right Home (www.righthome.gr), κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των

08 Νοε
Αθήνα [DNHOST]

*DNHOST *is a leading web hosting and domain name registration company and is currently seeking for an experienced *Senior Web/UI Designer*. You must be