16 Οκτ

ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αναζητάμε άμεσα νέες έως 45 ετών για την προώθηση προϊόντων σε εμπορικά καταστήματα καλλυντικών της Αθήνας.
Οι υποψήφιες θα προωθούν προϊόντα επώνυμης μάρκας καλλυντικών (Αρώματα, Μακιγιάζ, Κρέμες, κ.α.) σε μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων καλλυντικών.
Απαραίτητα Προσόντα:
• Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις- προώθηση
• Προσεγμένη εμφάνιση
• Επικοινωνιακές ικανότητες
• Δυναμικός χαρακτήρας
• Ομαδικό πνεύμα
Κωδικός Αγγελίας 110
Αποστολή βιογραφικών στο hr@melialice.gr με αναγραφόμενο τον κωδικό αγγελίας 110

Telephone
ΓΩΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗ

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Αθήνα [MEDIATEL]

Στελέχη Τηλεφωνικής Προώθησης για Εναλλακτικό Πάροχο Ενέργειας Η Mediatel κατέχει ηγετική θέση στην παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών Contact Center από το 1995. Οι υπηρεσίες που παρέχει, σε συνδυασμό με την πολύχρονη εμπειρία της σε έργα υψηλών απαιτήσεων, αποτελούν τον πιο αποτελεσματικό τρόπο για την

18 Μαρ
Αθήνα [MANPOWER]

Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Καταστημάτων Προϊόντων Τεχνολογίας (εισερχόμενες κλήσεις) Είσαι εξοικειωμένος με την τεχνολογία; Σου αρέσουν τα gadgets και ενημερώνεσαι συνεχώς για καινούργια προϊόντα; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να ξεκινήσεις δυναμικά την καριέρα σου σε πολυεθνική εταιρία

18 Μαρ
Αθήνα [Εκπαιδευτικός οργανισμός]

Μεγάλος εκπαιδευτικός οργανισμός ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Τηλεφωνικής Ενημέρωσης και Προώθησης Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Περιγραφή θέσης / καθήκοντα: Τηλεφωνική προσέγγιση και ενημέρωση για εκπαιδευτικά προγράμματα και κλείσιμο προσωπικής συνάντησης Οι υποψήφιοι για τη θέση θα

14 Μαρ
Αθήνα [Εταιρία εκπαιδευτικών προγραμμάτων]

Εταιρία εκπαιδευτικών προγραμμάτων ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Τηλεφωνικής Ενημέρωσης και Προώθησης Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Περιγραφή θέσης: Ενημέρωση για προσφερόμενα εκπαιδευτικά προγράμματα Κλείσιμο ραντεβού για πληρέστερη ενημέρωση από εξειδικευμένο προσωπικό ανάλογα με το

13 Μαρ
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Σύμβουλος Tηλεφωνικής Προώθησης Ηλεκτρικής Ενέργειας – Περιστέρι Η εταιρία PlegmaNet σε συνεργασία με τον μεγαλύτερο και πιο αξιόπιστο πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα αναζητά σύμβουλο τηλεφωνικής προώθησης για πρωινή 6ωρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις Η/Υ Ευχέρεια λόγου