16 Οκτ

ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αναζητάμε άμεσα νέες έως 45 ετών για την προώθηση προϊόντων σε εμπορικά καταστήματα καλλυντικών της Αθήνας.
Οι υποψήφιες θα προωθούν προϊόντα επώνυμης μάρκας καλλυντικών (Αρώματα, Μακιγιάζ, Κρέμες, κ.α.) σε μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων καλλυντικών.
Απαραίτητα Προσόντα:
• Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις- προώθηση
• Προσεγμένη εμφάνιση
• Επικοινωνιακές ικανότητες
• Δυναμικός χαρακτήρας
• Ομαδικό πνεύμα
Κωδικός Αγγελίας 110
Αποστολή βιογραφικών στο hr@melialice.gr με αναγραφόμενο τον κωδικό αγγελίας 110

Telephone
ΓΩΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗ

Σχετικες Αγγελιες

22 Δεκ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική εταιρεία ζητά, για λογαριασμό αλυσίδας καταστημάτων καλλυντικών, Πωλήτριες για 5ήμερη, μόνιμη εργασία στην Αθήνα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες

18 Ιαν
Αθήνα [Εταιρία εκπαιδευτικών προγραμμάτων]

Εταιρία εκπαιδευτικών προγραμμάτων ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Τηλεφωνικής Ενημέρωσης και Προώθησης Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Περιγραφή θέσης: Ενημέρωση για προσφερόμενα εκπαιδευτικά προγράμματα Κλείσιμο ραντεβού για πληρέστερη ενημέρωση από εξειδικευμένο προσωπικό ανάλογα με το

17 Ιαν
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Σύμβουλος Tηλεφωνικής Προώθησης Ηλεκτρικής Ενέργειας – Περιστέρι Η εταιρία PlegmaNet σε συνεργασία με τον μεγαλύτερο και πιο αξιόπιστο πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα αναζητά σύμβουλο τηλεφωνικής προώθησης για πρωινή 6ωρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις Η/Υ Ευχέρεια λόγου

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [DATA MEDIA]

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της. Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει σε περιοχή στην

14 Ιαν
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Φοιτήτριες/τές Προώθησης Υπηρεσιών Wind Η RedCall είναι ένα σύγχρονο contact center που εξειδικεύεται στην εξυπηρέτηση πελατών, καλύπτοντας ένα ευρύ φάσμα ειδικοτήτων, καθώς διαθέτει τα μέσα και την τεχνογνωσία που απαιτούνται για την άμεση επίτευξη των στόχων της. Η RedCall, εταιρία με 20ετή επιτυχημένη