16 Οκτ

ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αναζητάμε άμεσα νέες έως 45 ετών για την προώθηση προϊόντων σε εμπορικά καταστήματα καλλυντικών της Αθήνας.
Οι υποψήφιες θα προωθούν προϊόντα επώνυμης μάρκας καλλυντικών (Αρώματα, Μακιγιάζ, Κρέμες, κ.α.) σε μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων καλλυντικών.
Απαραίτητα Προσόντα:
• Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις- προώθηση
• Προσεγμένη εμφάνιση
• Επικοινωνιακές ικανότητες
• Δυναμικός χαρακτήρας
• Ομαδικό πνεύμα
Κωδικός Αγγελίας 110
Αποστολή βιογραφικών στο hr@melialice.gr με αναγραφόμενο τον κωδικό αγγελίας 110

Telephone
ΓΩΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗ

Σχετικες Αγγελιες

26 Οκτ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στον χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, ζητά για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που δραστηριοποιείται στον χώρο των καλλυντικών ζητά: Προωθήτριες /τες για Προώθηση Προϊόντων Μακιγιάζ σε Καταστήματα Καλλυντικών για

17 Οκτ
Αθήνα [MELIALICE]

Η εταιρεία μας ζητά άμεσα Promoters για την προώθηση προϊόντων σε εμπορικά καταστήματα καλλυντικών της Αθήνας. Οι υποψήφιες θα προωθούν προϊόντα επώνυμης

26 Οκτ

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στον χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, ζητά για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που δραστηριοποιείται στο χώρο των καλλυντικών επιλεκτικής: Promoters για προώθηση αρωμάτων σε καταστήματα καλλυντικών Εορταστική

21 Οκτ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική εταιρεία ζητά, για λογαριασμό αλυσίδας καταστημάτων καλλυντικών, Πωλήτριες για 5ήμερη, μόνιμη εργασία στην Αθήνα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες

15 Νοε
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Μερική απασχόληση (απογευματινό 4ωρο ωράριο με αποδοχές 5ωρου) Έχεις διάθεση να ενταχθείς άμεσα σε μία ομάδα που θα σου παρέχει μισθολογική και επαγγελματική εξέλιξη; Αν ναι, έλα κι εσύ στην ομάδα της PlegmaNet τώρα! Ζητούνται για άμεση κάλυψη θέσεων Σύμβουλοι Τηλεφωνικής Προώθησης Υπηρεσιών Wind για