15 Οκτ

Σερβιτόρος / Βοηθός Σερβιτόρου

Δήμος Κασσάνδρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ Ποιοι είμαστε: Σε ένα περιβάλλον πολυτέλειας και φυσικής ομορφιάς, το Sani Resort είναι ένας πολυβραβευμένος προορισμός. Βρίσκεται στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής και εκτείνεται σε 4.500 στρέμματα, στο ακρωτήρι της Σάνης, προσφέροντας μια ευρεία γκαμα world class...

Σχετικες Αγγελιες

04 Μαρ
Δήμος Κασσάνδρας [Ikos Resorts]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ Ποιοι έιμαστε: Η Ikos Resorts είναι μια πολυτελής αλυσίδα all-inclusive ξενοδοχείων στην Ελλάδα και τη Μεσόγειο. Κάθε ξενοδοχείο της Ikos Resorts προσφέρει πολυτελείς διακοπές σε μοναδικές παραθαλάσσιες τοποθεσίες, προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών σε ένα

01 Μαρ
Δήμος Κασσάνδρας [SANI RESORT]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ. Ποιοι είμαστε: Σε ένα περιβάλλον πολυτέλειας και φυσικής ομορφιάς, το Sani Resort είναι ένας πολυβραβευμένος προορισμός. Βρίσκεται στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής και εκτείνεται σε 4.500 στρέμματα, στο ακρωτήρι της Σάνης, προσφέροντας μια ευρεία γκαμα world class

21 Μαρ
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος): Σερβιτόρος Βοηθός Σερβιτόρου (άνδρας ή γυναίκα) πρωινή ή απογευματινή βάρδια με πολύ καλή εμφάνιση και προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος

20 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR PELEKAS MONASTERY]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Pelekas Monastery της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Σερβιτόρος  Βοηθός Σερβιτόρου Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Καλή γνώση αγγλικών Συμπληρωματικές

19 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor La Grotta Verde της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Σερβιτόρου - Βοηθός Σερβιτόρου Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Καλή γνώση αγγλικών Συμπληρωματικές