15 Οκτ

Σερβιτόρος / Βοηθός Σερβιτόρου

Δήμος Κασσάνδρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ Ποιοι είμαστε: Σε ένα περιβάλλον πολυτέλειας και φυσικής ομορφιάς, το Sani Resort είναι ένας πολυβραβευμένος προορισμός. Βρίσκεται στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής και εκτείνεται σε 4.500 στρέμματα, στο ακρωτήρι της Σάνης, προσφέροντας μια ευρεία γκαμα world class...

Σχετικες Αγγελιες

12 Νοε
Δήμος Κασσάνδρας [SANI RESORT]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ Ποιοι είμαστε: Σε ένα περιβάλλον πολυτέλειας και φυσικής ομορφιάς, το Sani Resort είναι ένας πολυβραβευμένος προορισμός. Βρίσκεται στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής και εκτείνεται σε 4.500 στρέμματα, στο ακρωτήρι της Σάνης, προσφέροντας μια ευρεία γκαμα world class

14 Νοε
Αθήνα [Eστιατόριο]

Σερβιτόρος και Βοηθός Σερβιτόρου ζητούνται για εστιατόριο στο Χαλάνδρι για μόνιμη ή μερική απασχόληση. Προσφέρονται: σταθερό και φιλικό περιβάλλον εργασίας, oικονομικές απολαβές αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Νοε
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Κυπριώτη, που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Σερβιτόρο και Βοηθό Σερβιτόρου (άνδρα ή γυναίκα) Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4* και 5* στην

23 Οκτ
Δήμος Μήλου [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο στη Μήλο ζητεί για σεζόν Σερβιτόρο και Βοηθό Σερβιτόρου με γνώση αγγλικών, ευγένεια. Τυχόν προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780

23 Οκτ

Σερβιτόρος και Βοηθός Σερβιτόρου (άνδρας ή γυναίκα) ζητούνται για ξενοδοχείο στο νησί Μήλος. Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, καλή γνώση αγγλικών, καλή γνώση γαλλικών και ιταλικών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα, επικοινωνιακές ικανότητες, ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα, προσαρμοστικότητα και