15 Οκτ

βοηθος μαγειρα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

κρυα κουζινα
Αρμοδιότητες: Βοηθος Μαγειρα
Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνας μεχρι 28 ετων
Επιθυμητά Προσόντα: πεπειραμμενος
Η εταιρία προσφέρει:πληρη απασχοληση-ασφαλιση .τηλ 2108986015 αυστηρα 12.00-15.00μμ .Aποστολη βιογραφικων aplask@hotmail.com

Telephone
Ι.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-Δ.ΤΣΙΛΙΚΟΣ ΟΕ

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Δήμος Πάρου [POSEIDON OF PAROS HOTEL & SPA]

Το 4 αστέρων ξενοδοχείο Poseidon of Paros Hotel Spa στην Πάρο αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Βοηθός Μάγειρα Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η σχολής μαγειρικής (Ελλάδας ή εξωτερικού) Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση δεύτερης

09 Ιαν
Δήμος Κασσάνδρας [ΣΤΑΜΟΥ ΑΧ. & ΣΙΑ Ο.Ε.]

Το 4 αστέρων ξενοδοχείο Achtis στην Άφυτο Χαλκιδικής αναζητά προσωπικό για τη θέση του Μάγειρα και του Βοηθού Μάγειρα για την τουριστική σεζόν 2019. Η επιχείρηση προσφέρει στους εργαζομένους: Πολύ καλές συνθήκες εργασίας Διαμονή και διατροφή Δυνατότητα προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης [Για να

17 Δεκ
Αθήνα [Almyra cafe tavern]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Η Almyra cafe tavern ζητα βοηθο μαγειρα για προετοιμασια σαλατες και τηγανι στην κυθνο παναγια καναλα μεγαλη αμμος.προσφερουμε φαγητο και διαμονη

15 Ιαν
Δήμος Κερκυραίων [ΑΚΤΗ ΓΕΦΥΡΑ Α.Ε.]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Ninos Hotels στην Κέρκυρα για τη στελέχωση των ξενοδοχείων της Blue Princess Beach Hotel 4 αστέρων All Inclusive, Λιαπάδες, Saint George Palace 4 αστέρων All Inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων και των νέων ξενοδοχείων της Porto Demo Boutique Hotel 4 αστέρων Plus All Inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων και Amour Holiday Resort 4 αστέρων All Inclusive, Σιδάρι, για

15 Ιαν
Αθήνα [LIDL]

Βοηθός Διευθυντή/τριας Καταστήματος (μερική απασχόληση) στη Μεταμόρφωση Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους