15 Οκτ

βοηθος μαγειρα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

κρυα κουζινα
Αρμοδιότητες: Βοηθος Μαγειρα
Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνας μεχρι 28 ετων
Επιθυμητά Προσόντα: πεπειραμμενος
Η εταιρία προσφέρει:πληρη απασχοληση-ασφαλιση .τηλ 2108986015 αυστηρα 12.00-15.00μμ .Aποστολη βιογραφικων aplask@hotmail.com

Telephone
Ι.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-Δ.ΤΣΙΛΙΚΟΣ ΟΕ

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Αθήνα [Eστιατόριο]

Σερβιτόρος και Βοηθός Σερβιτόρου ζητούνται για εστιατόριο στο Χαλάνδρι για μόνιμη ή μερική απασχόληση. Προσφέρονται: σταθερό και φιλικό περιβάλλον εργασίας, oικονομικές απολαβές αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Νοε
Αθήνα [Elia Ermou Athens Hotel]

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Βοηθό Προϊσταμένης Ορόφου (Κωδικός 001) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτη τουριστικής σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής

12 Νοε
Δήμος Κασσάνδρας [SANI RESORT]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ Ποιοι είμαστε: Σε ένα περιβάλλον πολυτέλειας και φυσικής ομορφιάς, το Sani Resort είναι ένας πολυβραβευμένος προορισμός. Βρίσκεται στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής και εκτείνεται σε 4.500 στρέμματα, στο ακρωτήρι της Σάνης, προσφέροντας μια ευρεία γκαμα world class

11 Νοε
Αθήνα [Γκούρλιας Γεώργιος]

Ζητείται βοηθός υδραυλικού για εργασία μόνιμη στην Αττική Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 700,00€

10 Νοε
Αθήνα [Bottega del Sarto]

Η Bottega del Sarto, μια ιταλική μάρκα, εμπνευσμένη από την εκλεπτυσμένη ιταλική παράδοση ραπτικής, αναγνωρίζεται σε όλο τον κόσμο για την υψηλή ποιότητά της