15 Οκτ

βοηθος μαγειρα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

κρυα κουζινα
Αρμοδιότητες: Βοηθος Μαγειρα
Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνας μεχρι 28 ετων
Επιθυμητά Προσόντα: πεπειραμμενος
Η εταιρία προσφέρει:πληρη απασχοληση-ασφαλιση .τηλ 2108986015 αυστηρα 12.00-15.00μμ .Aποστολη βιογραφικων aplask@hotmail.com

Telephone
Ι.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-Δ.ΤΣΙΛΙΚΟΣ ΟΕ

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Δήμος Πάργας [PARGA OLYMPIC HOTEL]

Το Parga Olympic Hotel, ξενοδοχείο 4*, και το Ηorizon Roof Garden Bar – Restaurant στο κέντρο της Πάργας ζητούν να προσλάβουν για τη σεζόν 2019 (Απρίλιος-Οκτώβριος) προσωπικό της ακόλουθης ειδικότητας: Mάγειρας Βοηθός Μάγειρα Οι υποψήφιοι θα πρέπει: Nα έχουν εμπειρία και επαγγελματική συμπεριφορά Απόφοιτοι τουριστικής

07 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [TROUFA]

Αρτοζαχαροπλαστείο στη Δροσιά ζήτει Μάγειρας / Βοηθός Μάγειρα - Δροσιά για μόνιμη και πλήρη απασχόληση. Δυνατότητα εξέλιξης σε Ελλάδα και εξωτερικό. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Μαρ
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάϊος-Οκτώβριος): Βοηθός Μάγειρα (άνδρας) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής ή αντίστοιχης σχολής Τουλάχιστον 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4/5 αστέρων (συστάσεις

19 Μαρ
Πανελλήνια [POSEIDON OF PAROS HOTEL & SPA]

Το Poseidon of Paros Hotel Spa αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Βοηθός Μάγειρα Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής μαγειρικής Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Γνώση αγγλικών Η προσφορά μας: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές εξέλιξης Διαμονή και

18 Μαρ
Δήμος Βόλου [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 250 κλινών στο Πήλιο ζητεί Μάγειρα Βοηθό Μάγειρα με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]