15 Οκτ

Πακετάς για Πιτσαρία

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για μεσημέρι-βράδυ εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι.

4€/ώρα

Τηλ. 2310245265 (μετά τη 1 μμ) ή περάστε από την επιχείρηση: Δοϊράνης 42, Κέντρο (μετά τη 1 μμ)

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
Molto Bene

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Πιτσαρία]

Ζητείται έμπειρο άτομο για πακέτο (διανομέας) σε πιτσαρία. Περιοχή Παπάφη, Θεσσαλονίκη. Επικοινωνία: 6977881873

11 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΤΟΨΗΣ ΑΕ]

ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΡΕΤΖΙΚΙ-ΠΕΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΖΗΤΑ ΔΙΑΝΟΜΕΑ ΗΛΙΚΙΑΣ 20-35 ΚΑΤΟΧΟ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2310675675 ΣΕ ΩΡΕΣ 13.00-17.00ΜΜ

08 Ιαν
Θεσσαλονίκη [PATAFRITAS SA]

Ζητείται υποψήφιος για την κάλυψη της θέσης του Delivery / πακετάς σε ψητοπωλείο, το οποίο βρίσκεται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

07 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza All Day]

Delivery -Διανομέας-Πακετας Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα και δικό του μηχανάκι. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Υπάρχει θέση για πλήρης απασχόληση και για ημιαπασχόληση. Ευέλικτα ωράρια.

16 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [IP.GR]

Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης - Εξυπηρέτηση Πελατών Η IPGLOBAL IKE (IP.GR), ένας από τους μεγαλύτερους καταχωρητές domain name και παρόχους φιλοξενίας ιστοσελίδων στην Ελλάδα, αναζητά το επόμενο μέλος για την ομάδα της. Ο/η υποψήφιος/α θα αποτελέσει μέλος της ομάδας τεχνικής υποστήριξης και θα παρέχει