12 Οκτ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πώληση καυσίμων και πλύσιμο αυτοκινητου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: επικοινωνία και διαθεση
Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΖΟΥΛΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

29 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Δερμεντζόπουλος Μ. & ΣΙΑ ΕΕ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ Αρμοδιότητες: Πωλητής καυσίμων Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Απογευματινό ωράριο εργασίας.

06 Νοε
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Νυχτερινός Υπάλληλος για Εξυπηρέτηση Πελατών Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων - Κουκάκι Η εταιρία Trenkwalder Jobcentres Hellas, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών Νυχτερινής Βάρδιας για πρατήριο υγρών καυσίμων στην περιοχή του Κουκακίου. Περιγραφή θέσης: Εφοδιασμός οχημάτων

05 Νοε

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων - Γλυφάδα Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Hellas, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών για πρατήριο υγρών καυσίμων στην περιοχή της Γλυφάδας. Περιγραφή θέσης: Εφοδιασμός οχημάτων Έλεγχος υγρών και ελαστικών αυτοκινήτου

29 Οκτ
Δήμος Λάρισας [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Λάρισα Η εταιρία Τrenkwalder Jobcentres Ηellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στο χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά υπάλληλο πρατηρίου υγρών καυσίμων στην περιοχή της Λάρισας. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα

16 Οκτ
Δυτικής Αττικής [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Καταστήματος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Ασπρόπυργος Η εταιρία Τrenkwalder Ηellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών για το κατάστημα πρατηρίου υγρών καυσίμων στον Ασπρόπυργο. Απαραίτητα