12 Οκτ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πώληση καυσίμων και πλύσιμο αυτοκινητου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: επικοινωνία και διαθεση
Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΖΟΥΛΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Δήμος Ρεθύμνης [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Ρέθυμνο Κρήτης Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών αναζητά υπάλληλο πρατηρίου υγρών καυσίμων στην περιοχή του Ρεθύμνου. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα

13 Μαρ
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στη Γλυφάδα. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Κάτοχος Ι.Χ./μοτοσικλέτας Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών (αντλίες/ταμείο) καυσίμων

13 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στη Ραφήνα. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Κάτοχος ΙΧ/μοτοσικλέτας Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών (αντλίες/ταμείο) καυσίμων θα

13 Μαρ

Η εταιρία Trenkwalder, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στη Νέα Μάκρη. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα αυτοκινήτου Κάτοχος ΙΧ/μοτοσικλέτας Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών

04 Μαρ

Νυχτερινός Υπάλληλος για Εξυπηρέτηση Πελατών Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων - Παλαιό Φάληρο Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Hellas, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών Νυχτερινής Βάρδιας για πρατήριο υγρών καυσίμων στην περιοχή του Παλαιού Φαλήρου. Περιγραφή θέσης: Εφοδιασμός