12 Οκτ

Βοηθός Λογιστή

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία, που βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Βοηθό Λογιστή (γυναίκα)

Επιθυμητή Κάρτα Ανεργίας σε ισχύ από 3-12 μήνες

Αποστολή βιογραφικών hr@grypari.gr

Η Εταιρεία προσφέρει:

Άμεση πρόσληψη
Πλήρης απασχόληση
Ωράριο εργασίας πρωινό
Επιδόματα, Δώρα, Άδειες
Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

08 Ιαν
Αθήνα [SPM NETWORK]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή για τη στελέχωση εσωτερικού λογιστηρίου εταιρείας E-Commerce με έδρα στο Χαϊδάρι Αττικής . Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

03 Ιαν
Αθήνα

Θέση πλήρους και αποκλειστικής απασχόλησης: Βοηθός Λογιστή – Υπάλληλος Γραφείου Αναγκαία προσόντα: 1) Απόφοιτος ΑΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης 2) Άπταιστα -

25 Δεκ
Αθήνα [TopEspresso]

Ζητείται βοηθός λογιστή από επιχείρηση που εδρεύει στο κέντρο της Αθήνας, με αποδεδειγμένη γνώση στην καταχώρηση μισθοδοσίας και άριστη γνώση Αγγλικών.

24 Δεκ
Αθήνα [Top Espresso]

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Γιωργήδες Volvo]

Γιωργήδες Volvo η εταιρία μας, συνεργείο φορτηγών, αυτοκινήτων, εμπορία ανταλλακτικών και αυτοκινήτων με έδρα στην περιοχή Β' ΚΤΕΟ Καλοχώρι Θεσσαλονίκης επιθυμεί να καλύψει την θέση Υπάλληλος Γραφείου / Βοηθός Λογιστή (κατά προτίμηση άνδρας) για τη διαχείριση παραστατικών και τηλεφωνικού