12 Οκτ

Βοηθός Λογιστή

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία, που βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Βοηθό Λογιστή (γυναίκα)

Επιθυμητή Κάρτα Ανεργίας σε ισχύ από 3-12 μήνες

Αποστολή βιογραφικών hr@grypari.gr

Η Εταιρεία προσφέρει:

Άμεση πρόσληψη
Πλήρης απασχόληση
Ωράριο εργασίας πρωινό
Επιδόματα, Δώρα, Άδειες
Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Πανελλήνια [ΚΡΕΑΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ]

Ζητείται για το λογιστήριο Α.Ε. Λογιστής Πτυχιούχος ή Βοηθός Λογιστή ΑΕΙ έως 40 ετών. Περιοχή: Μοσχάτο. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Μαρ
Νέα Μουδανιά [Β.ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΕ]

Ζητείται βοηθός λογιστή με εμπειρία σε διπλογραφικά βιβλία καθώς και χρήση προγραμμάτων Epsilon Net, σε υποκατάστημα λογιστικού γραφείου στα Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής, για πλήρη απασχόληση σε ετήσια βάση.

07 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [Παραγωγική μονάδα]

Νεαρή Βοηθός Λογιστή / Γραμματέας ζητείται από παραγωγική μονάδα στο Κορωπί. Απαραίτητη η προϋπηρεσία και η γνώση της αγγλικής γλώσσας. Προοπτικές εξέλιξης, ελκυστικές αποδοχές. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Μαρ
Αθήνα [ACTION LINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα Βοηθό Λογιστή. Περιγραφή θέσης: Υποστηρικτική εργασία της ομάδας του λογιστηρίου Εργατικά – ασφαλιστικά (μισθοδοσία, ΑΠΔ κ.λπ.) Εργασίες ΓΕΜΗ Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης

19 Μαρ
Πανελλήνια [ΣΕΛΕΚΤ ΣΕΡΒΙΣ ΠΑΡΤΝΕΡ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕ]

Βοηθός Λογιστή Κωδικός θέσης: ΑΒΛ_19 Αθήνα Η SSP Hellas, ζητά να προσλάβει 2 (δύο) άτομα για το Τμήμα Πληρωμών της εταιρίας στα κεντρικά της γραφεία στο Αεροδρόμιο Αθηνών, για την κάλυψη των αντίστοιχων θέσεων ως Βοηθοί Λογιστή. Προφίλ υποψηφίου: Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης