12 Νοε

Supervisor στην Αθήνα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο της προώθησης προϊόντων καρτοκινητής τηλεφωνίας, αναζητά Supervisor (γυναίκα) για τον έλεγχο και συντονισμό της ομάδας προώθησης και πωλήσεων προϊόντων στην Αθήνα.

Αποστολή βιογραφικών hrpromotion@connectphone.gr

Οργάνωση ομάδας promoters/πωλητών
Εποπτεία και συντονισμός της ομάδας
Εύρεση νέων promoters/πωλητών και αξιολόγηση αυτών μέσω προσωπικών συνεντεύξεων
Εκπαίδευση και διενέργεια σεμιναρίων για του νέους promoters/πωλητές
Αξιολόγηση αποτελεσμάτων πωλήσεων και σύνταξη ημερησίου report

Απαραίτητα προσόντα:

Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
Συνέπεια και διάθεση για εργασία
Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Αθήνα [ALL ABOUT CONCEPT]

Μεγάλο πολυκατάστημα στο κέντρο της Αθήνας ζητά να προσλάβει Aποθηκάριo για πενθήμερη εργασία για μεγάλη εταιρία καλλυντικών. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικίας 25 έως 40 ετών Εμπειρία στον χώρο θα εκτιμηθεί Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες Επαγγελματισμός και συνέπεια Οργάνωση Γνώση της αγγλικής

20 Μαι
Αθήνα [HR STRATEGY ]

Φαρμακευτική εταιρία επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα στέλεχος, ως Ειδικευμένο Πρόσωπο (κατά την έννοια του νόμου) για την εισαγωγή φαρμάκων από τρίτες χώρες στην Αθήνα. Προσόντα πρόσληψης: Πτυχίο πανεπιστημίου σε έναν από τους ακόλουθους κλάδους: Φαρμακευτική, χημεία, ιατρική, φαρμακευτική

20 Μαι
Αθήνα [Εκπαιδευτικός οργανισμός]

Μεγάλος εκπαιδευτικός οργανισμός ζητεί να προσλάβει Διευθυντή Τμημάτων Κέντρου Διά Βίου Μάθησης για τις εγκαταστάσεις σε Αθήνα και Γλυφάδα. Καθήκοντα θέσης: Ομαλή λειτουργία του ΚΔΒΜ σύμφωνα με την πολιτική της εταιρίας Συμβολή στην ανάπτυξη του ΚΔΒΜ με έμφαση στις πωλήσεις / εγγραφές

20 Μαι
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται από εταιρία για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση σε όλη την Αθήνα Φύλακες  Η φύλαξη αφορά πανεπιστημιακούς χώρους χωρίς στολή. Σταθερή εργασία, άδειες, δώρα, επιδόματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6986 732965 • 210 9577218

17 Μαι

Ζητούνται από εταιρία για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση σε όλη την Αθήνα Φύλακες  Η φύλαξη αφορά πανεπιστημιακούς χώρους χωρίς στολή. Σταθερή εργασία, άδειες, δώρα, επιδόματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο επικοινωνίας: 698 6732965 210 9577218