12 Νοε

Supervisor στην Αθήνα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο της προώθησης προϊόντων καρτοκινητής τηλεφωνίας, αναζητά Supervisor (γυναίκα) για τον έλεγχο και συντονισμό της ομάδας προώθησης και πωλήσεων προϊόντων στην Αθήνα.

Αποστολή βιογραφικών hrpromotion@connectphone.gr

Οργάνωση ομάδας promoters/πωλητών
Εποπτεία και συντονισμός της ομάδας
Εύρεση νέων promoters/πωλητών και αξιολόγηση αυτών μέσω προσωπικών συνεντεύξεων
Εκπαίδευση και διενέργεια σεμιναρίων για του νέους promoters/πωλητές
Αξιολόγηση αποτελεσμάτων πωλήσεων και σύνταξη ημερησίου report

Απαραίτητα προσόντα:

Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
Συνέπεια και διάθεση για εργασία
Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

20 Φεβ
Αθήνα [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια πετυχημένης παρουσίας στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής και έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για πλήρη απασχόληση στη θέση: Βοηθός Ζαχαροπλάστη για το κατάστημα του

20 Φεβ
Πανελλήνια [STARBUCKS]

H Marinopoulos Coffee Company ζητεί να προσλάβει για το δίκτυο των καταστημάτων Starbucks στην Αθήνα Shift Supervisors (SSΑ–19) Ενδεικτικά καθήκοντα της θέσης: Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την εξασφάλιση της παροχής άριστης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες, σύμφωνα με τα πρότυπα της Starbucks, μέσα από την αποτελεσματική

20 Φεβ
Αθήνα [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά Αισθητικούς  για πλήρη απασχόληση στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο αισθητικής από ΤΕΙ Άριστη γνώση αγγλικών Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας Οργάνωση, συνέπεια,

20 Φεβ

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά Νοσηλευτικό Προσωπικό για Μεταμόσχευση Μαλλιών  για πλήρη απασχόληση με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο Νοσηλευτικής ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση αγγλικών / γνώση επιπλέον ξένων

20 Φεβ

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά Νοσηλευτικό Προσωπικό  για πλήρη απασχόληση με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο Νοσηλευτικής ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί