12 Οκτ

Λογιστής/τρια - Μύκονος

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Arte Mare στη Μύκονο ζητά: Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης σχολής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε λογιστήριο ξενοδοχείου Άριστη γνώση λογισμικών Epsilon, Softone για βιβλία Γ\´ κατηγορίας Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Γνώση ΕΨΙΛΟΝ.Λ.Π,ΦΠΑ Γνώση φορολογίας εισοδήματος...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [THARROE OF MYKONOS]

Λογιστής Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσία σε λογιστήριο ξενοδοχείου Άριστη γνώση υπολογιστών Άριστη γνώση αγγλικών Γνώση μισθοδοσίας, ΦΠΑ κ.λπ. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

07 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare στη Μύκονο ζητά: Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης σχολής Τουλάχιστον τριετής προϋπηρεσία σε λογιστήριο ξενοδοχείου Άριστη γνώση λογισμικών Epsilon, Softone για βιβλία Γ' κατηγορίας Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση ΕΨΙΛΟΝ.Λ.Π, ΦΠΑ Γνώση φορολογίας εισοδήματος

18 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [SUPER MARKET FLORA]

Μεγάλη εμπορική εταιρία στη Μύκονο ζητά: Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον πενταετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ-ΤΕΙ οικονομικής σχολής ή άλλου συναφούς κλάδου Πολύ καλή γνώση Κώδικα Φορολογικών διαδικασιών (ΚΦΑΣ) Πολύ καλή γνώση ΦΠΑ, εργατικής νομοθεσίας

18 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [Ανώνυμη εταιρία]

Καθηγήτρια Αγγλικών με εμπειρία στη διδασκαλία ενηλίκων και καλή γνώση οικονομικών και marketing όρων ζητείται για μαθήματα σε δύο ενήλικες στο νησί της Μυκόνου. Απασχόληση από τον Νοέμβριο μέχρι τον Μάρτιο (η εορταστική περίοδος εξαιρείται). Προσφέρονται ικανοποιητικές αποδοχές, διαμονή και

17 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [CAVO TAGOO]

To ξενοδοχείο Cavo Tagoo 5 αστέρων στη Μύκονο ζητά για εργασία για τη σεζόν 2019 Καμαριέρα Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Βιογραφικά με φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]