12 Οκτ

Λογιστής Α’ Τάξεως

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πελάτης μας λογιστική εταιρία στα βόρεια προάστια της Αθήνας, επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή-Φοροτεχνικό Α\´ Τάξεως. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι και υποψήφιες θα πρέπει να συγκεντρώνουν τα πιο κάτω προσόντα:   - Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης - Αδειούχοι Α\´ Τάξεως από το Οικονομικό...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

27 Οκτ
Αθήνα [HR STRATEGY ]

Πελάτης μας, λογιστική εταιρία στα βόρεια προάστια της Αθήνας, επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή – Φοροτεχνικό Α' Τάξεως για να διοικεί τις εργασίες ομάδας 2-3 λογιστών και βοηθών. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι και υποψήφιες θα πρέπει να συγκεντρώνουν τα πιο κάτω προσόντα: Απόφοιτοι ΑΕΙ / ΤΕΙ οικονομικής

15 Νοε
Δήμος Θήρας [Kamari Tours]

Τουριστικός όμιλος στη Σαντορίνη με εδραιωμένη παρουσία στον χώρο των τουριστικών επιχειρήσεων στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του αναζητά Λογιστή / Φοροτεχνικό με άδεια Α' τάξεως. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος AEI οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση της

17 Οκτ

Τουριστικός Όμιλος στη Σαντορίνη, με εδραιωμένη παρουσία στον χώρο των τουριστικών επιχειρήσεων, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του αναζητά Λογιστή - Φοροτεχνικό με άδεια Ά ταξεως. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος AEI Οικονομικής κατεύθυνσης. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Γνώση

16 Νοε
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa 5* στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά: Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση για μόνιμη απασχόληση. Η θέση αναφέρεται στη Χαλκιδική. Απαραίτητη η γνώση και χρήση της εφαρμογής PYLON Hospitality. Επιθυμητή φωτογραφία στα βιογραφικά. [Για να στείλετε το

16 Νοε
Αθήνα [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons Carphone, ζητά Συμβούλους Πωλήσεων για την Ομάδα του Call Center