11 Οκτ

Σύμβουλος Πώλησης - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Eurocatering Α.Ε. ελληνική βιομηχανία τροφίμων στην Αττική αναζητά Σύμβουλο Πώλησης Κωδικός θέσης: ΣΥΜΒ-ΠΩΛ/1018 Αρμοδιότητες: Πώληση προϊόντων της εταιρίας στην περιοχή της Αττικής Δημιουργία νέου πελατολογίου και ανάπτυξη υφιστάμενου Εισπράξεις επί των πωλήσεων Επίτευξη στόχων Προφίλ:...

Σχετικες Αγγελιες

05 Δεκ
Πανελλήνια [EUROTRAINING]

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός Εurotraining A.E. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα: www.eurotraining.gr. Για τη στελέχωση της κεντρικής δομής της Αθήνας ζητείται Σύμβουλος για την Yποβολή και Yλοποίηση Έργων Ε.Σ.Π.Α. Αρμοδιότητες θέσης εργασίας:

05 Δεκ

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός Εurotraining A.E. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα www.eurotraining.gr. Για τη διοργάνωση σεμιναρίων ζητείται Σύμβουλος ISO 27001 με γνώσεις GDPR Αρμοδιότητες: Εκπαίδευση σχετική με τον ευρωπαϊκό κανονισμό 2016/679

16 Νοε
Πανελλήνια [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace, αναζητά για το τμήμα πωλήσεων στην Αθήνα Εξειδικευμένο Σύμβουλο Πωλήσεων Επιχειρηματικού Λογισμικού (ERP, CRM) Κωδικός θέσης: ATH.ΚΑ Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2ετής εμπειρία στον τομέα

14 Νοε
Πανελλήνια [ΚΑΥΚΑΣ]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Δεκ
Πανελλήνια [NOVELTY HOTELS]

Η εταιρία Novelty Hotels, μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρία στον ξενοδοχειακό κλάδο αναζητά Υπάλληλο Κρατήσεων για το γραφείο της στην Αθήνα, πλήρους απασχόλησης για το διάστημα Φεβρουαρίου – Οκτωβρίου με προοπτική παράτασης συνεργασίας. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε θέση κρατήσεων