11 Οκτ

Σύμβουλος Πώλησης - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Eurocatering Α.Ε. ελληνική βιομηχανία τροφίμων στην Αττική αναζητά Σύμβουλο Πώλησης Κωδικός θέσης: ΣΥΜΒ-ΠΩΛ/1018 Αρμοδιότητες: Πώληση προϊόντων της εταιρίας στην περιοχή της Αττικής Δημιουργία νέου πελατολογίου και ανάπτυξη υφιστάμενου Εισπράξεις επί των πωλήσεων Επίτευξη στόχων Προφίλ:...

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

22 Μαι
Πανελλήνια [ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ Α.Ε.]

H Φοβερά Προστασία Α.Ε., εταιρία παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα Βοηθό Λογιστή / Επόπτη Πελατών Ο/Η κατάλληλος-η υποψήφιος-α θα ασχοληθεί με τον λογιστικό κύκλο και τη φορολογία φυσικών και νομικών προσώπων (ενημέρωση των

22 Μαι
Πανελλήνια [Funky Buddha]

Η Funky Buddha, μέλος του oμίλου Αltex S.A., που δραστηριοποιείται στον χώρο της σύγχρονης ανδρικής, γυναικείας και παιδικής ένδυσης, στο πλαίσιο της δυναμικής ανάπτυξής της τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό, ζητά για τα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα:

21 Μαι
Πανελλήνια [ΚΩΣΤΑΣ Α. ΠΑΠΑΕΛΛΗΝΑΣ]

Η εταιρία Κώστας Α. Παπαέλληνας (Ελλάς) Α.Ε.Β.Ε. δραστηριοποιείται από το 1969 στην ελληνική αγορά στους τομείς της υγείας, της φροντίδας, της ομορφιάς και της διατροφής. Στο πλαίσιο της δυναμικής ανάπτυξής της η εταιρία στοχεύει να ενδυναμώσει το τμήμα ιατρικού τομέα με μια θέση εξυπηρέτησης

21 Μαι
Πανελλήνια [ERGHANI SA PHARMACEUTICAL]

Η εταιρία ContoursRx ζητεί Sales Manager με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στην πώληση δερμοκαλλυντικών προϊόντων σε φαρμακεία Δίπλωμα αισθητικού Επικοινωνιακές ικανότητες και επίτευξη στόχων Ευελιξία και διαθεσιμότητα σε ωράρια εργασίας φαρμακείου Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας