09 Οκτ

Διανομέας (Delivery)

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:Οι ενδιαφερόμενοι-ες πρέπει να είναι εργατικοί-ές, συνεπείς, κοινωνικοί-ές και να κατέχουν δικό τους μηχανάκι.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: μισθό και ασφάλιση.
Περιοχή: Κάτω Πατήσια.
Πρωινό ωράριο.
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ (προαιρετικό): στο litsapolit@yahoo.gr
ΤΗΛ.: 210-8547747

Telephone
ΠΟΛΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Αθήνα [honky donkey]

Διανομέας (Delivery) Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΑΝΟΜΈΑΣ με δικό του μηχανάκι Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει:Mισθος , ασφαλιση

10 Οκτ
Αθήνα [Goody\'s Burger House]

Αναζητούμε διανομείς με δικά τους μηχανάκια. *Παρέχεται χιλιομετρική αποζημίωση.* Απαραίτητα προσόντα: * Πλήρης απασχόληση με κυλιόμενο ωράριο * Καλή χρήση

18 Οκτ
Αθήνα [Crepes de france]

Ζητείτε γνώση της περιοχής σχετική προηπιρεσια Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική απασχόληση Μισθός: 4,00€

12 Οκτ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση Delivery - Άνω Βριλήσσια με δικό του μηχανάκι Προφίλ

11 Οκτ
Αθήνα [ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΟΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ]

Ζητείται Διανομέας από εταιρεία οδοντιατρικών ειδών με έδρα στη Θεσσαλονίκη για το υποκατάστημα της Αθήνας. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης