09 Οκτ

Διανομέας (Delivery)

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:Οι ενδιαφερόμενοι-ες πρέπει να είναι εργατικοί-ές, συνεπείς, κοινωνικοί-ές και να κατέχουν δικό τους μηχανάκι.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: μισθό και ασφάλιση.
Περιοχή: Κάτω Πατήσια.
Πρωινό ωράριο.
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ (προαιρετικό): στο litsapolit@yahoo.gr
ΤΗΛ.: 210-8547747

Telephone
ΠΟΛΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Αθήνα [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Διανομέας / Delivery Περιοχή: Μαρούσι με ή χωρίς δικό του μηχανάκι. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης τουλάχιστον B' κατηγορίας και μηχανής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

21 Νοε

17 Δεκ
Αθήνα [Παλιά Αγορά]

Ζητείται Yπεύθυνος/η Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών Συντονισμού Παραγγελιών Delivery Η εταιρία: Η Παλιά Αγορά είναι μία από της παλαιότερες και πιο επιτυχημένες επιχειρήσεις στον τομέα της εστίασης με μία σειρά επιτυχημένων εστιατόριων – μπαρ στο ενεργητικό της, όπως το Λα Χόγια και το Deals. Η θέση

14 Δεκ
Αθήνα [ManDynamic]

www.mandynamic.grγια δωρεάν υποβολή αιτήσεων – βιογραφικών: Ζητείται Οδηγός-Διανομέας-Πωλητής από εταιρεία τροφίμων Περιοχή: Αθήνα,Κέντρο Απαραίτητα

13 Δεκ
Αθήνα [BAZAAR]

Delivery Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του oμίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με σκοπό την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των