09 Οκτ

Διανομέας (Delivery)

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:Οι ενδιαφερόμενοι-ες πρέπει να είναι εργατικοί-ές, συνεπείς, κοινωνικοί-ές και να κατέχουν δικό τους μηχανάκι.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: μισθό και ασφάλιση.
Περιοχή: Κάτω Πατήσια.
Πρωινό ωράριο.
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ (προαιρετικό): στο litsapolit@yahoo.gr
ΤΗΛ.: 210-8547747

Telephone
ΠΟΛΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουν
Αθήνα [Caffeology]

Διανομέας ζητείται στο Χαλάνδρι πρωινές ώρες πλήρης απασχόληση Αρμοδιότητες: Delivery Απαραίτητα Προσόντα: Μηχανάκι

12 Ιουν
Αθήνα [Αλεξάνδρα]

Ζητείται διανομής για γνωστή αλυσίδα καφέ στο Γουδί. Πλήρης απασχόληση 8:00-16:00, εκτός Κυριακών Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση 8:00-16:00 εκτός Κυριακών.

05 Ιουν
Αθήνα [Black Bear]

Υπάλληλος Delivery Αρμοδιότητες: Υπηρεσίες delivery και όρεξη για δουλειά Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία στον συγκεκριμένο κλάδο Επιθυμητά Προσόντα: Γνώσεις πάνω στον καφέ Η εταιρία προσφέρει: Φιλικό περιβάλλον, τα έξοδα του μεταφορικού μέσου και απολαβές στην ώρα τους

04 Ιουν
Αθήνα [Δημήτρης]

Διανομέας Απαραίτητα Προσόντα: Ζητείται διανομέας για οκτάωρη απασχόληση, με δίπλωμα μηχανής 125cc και αυτοκινήτου, χωρίς οικογενειακές υποχρεώσεις έως 35 ετών. Η εταιρία προσφέρει:Βασικός μισθός, ασφάλιση Περιοχή Καματερό. Τηλ.6945826042, 210- 2318636

24 Μαι
Αθήνα [Esco Koski]

Delivery, Νότια προάστια, Αρμοδιότητες: Διανομή φαγητού Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Μηχανάκι