09 Οκτ

Ζητείται ηλεκτροσυγκολλητής - Λαγυνά Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται έμπειρος ηλεκτροσυγκολλητής , στα Λαγυνά Θεσσαλονίκης ,για πλήρη απασχόληση . Αποστολή βιογραφικών στο masterofmetal@hotmail.gr

Θανάσης

Σχετικες Αγγελιες

26 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΖΩΗ ΚΑΙ ΚΟΤΑ]

Ζητείται άτομο για delivery με δικό του μηχανάκι για κατάστημα στο κέντρο Θεσσαλονίκης. Τηλέφωνο επικοινωνίας 2310205584

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος TOR HOTEL GROUP, με παρουσία άνω των 90 ετών στον χώρο της φιλοξενίας, αναζητεί να προσλάβει ταλαντούχο επαγγελματία για μόνιμη απασχόληση. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία City Hotel Excelsior, αναζητούμε Α' Μάγειρα (Ζεστή Κουζίνα) Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μαγειρικής σχολής

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Πολιτιστική εταιρία επιχειρηματιών Βορείου Ελλάδος]

Γενικός Διευθυντής ΠΕΕΒΕ Η πολιτιστική εταιρία επιχειρηματιών Βορείου Ελλάδος είναι μια αστική μη κερδοσκοπική εταιρία. Στόχος της είναι να διαμορφώσει μια πλατφόρμα διαλόγου και προβληματισμού για τον πολιτισμό της καθημερινότητας και την ποιότητα ζωής στη Θεσσαλονίκη και τον ευρύτερο

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εξαγωγική βιομηχανία]

Από εξαγωγική βιομηχανία με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητείται Μηχανογράφος απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ Σχολής Προγραμματιστών / Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών με 5ετή εμπειρία σε τμήμα μηχανογράφησης παραγωγικής μονάδας. Αντικείμενο εργασίας: Ανάπτυξη / συντήρηση του δικτύου Η/Υ, μηχανογραφική

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία παραγωγής σύνθετων δομικών υλικών]

Ανώνυμη εταιρία παραγωγής σύνθετων δομικών υλικών με έδρα τη ΒΙ.ΠΕ. Θεσσαλονίκης επιθυμεί να προσλάβει Χημικό Μηχανικό Με αντικείμενο εργασίας: Τον προγραμματισμό της παραγωγής Την έρευνα, τον σχεδιασμό και την παραγωγή νέων προϊόντων και εξοπλισμού Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ με