09 Οκτ

Ζητείται ηλεκτροσυγκολλητής - Λαγυνά Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται έμπειρος ηλεκτροσυγκολλητής , στα Λαγυνά Θεσσαλονίκης ,για πλήρη απασχόληση . Αποστολή βιογραφικών στο masterofmetal@hotmail.gr

Θανάσης

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [BFC Group]

Προγραμματιστής Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις: C#, C++, JavaScript, Java, Python, Ajax, PHP, MSSQL, MySQL Καλή γνώση συστημάτων windows server. Επιθυμητά Προσόντα: Τουλάχιστον τριετή εμπειρία στο αντικείμενο Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικός μισθός + bonus

18 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά Διευθυντικά Στελέχη για καταστήματα στη

18 Φεβ

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα καιμέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

18 Φεβ

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για την αποθήκη Θεσσαλονίκης στο Καλοχώρι Senior

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία παραγωγής σύνθετων δομικών υλικών]

Ανώνυμη εταιρία παραγωγής σύνθετων δομικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ: Προγράμματα MS Office και ERP Προϋπηρεσία στις πωλήσεις βιομηχανικών ειδών