09 Οκτ

Ζητείται ηλεκτροσυγκολλητής - Λαγυνά Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται έμπειρος ηλεκτροσυγκολλητής , στα Λαγυνά Θεσσαλονίκης ,για πλήρη απασχόληση . Αποστολή βιογραφικών στο masterofmetal@hotmail.gr

Θανάσης

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Θανάσης]

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Marketing]

Η Eleven Marketing πρωτοπόρος στον χώρο του Marketing, στο πλαίσιο της δυναμικής της ανάπτυξης, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της: Στέλεχος Marketing Εάν σας ενδιαφέρει να συνεργαστείτε με μια εταιρία που προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον γεμάτο προκλήσεις Πλήρη εκπαίδευση και ανάπτυξη των στελεχών της

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για Groups και FIT’ S) Άριστη γνώση συστήματος κρατήσεων και GDS (Worldspan / Amadeus /

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη πολυεθνική εταιρία]

Μεγάλη πολυεθνική εταιρία αναζητεί για τα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη Junior IT Assistant με τα παρακάτω χαρακτηριστικά: Περιγραφή θέσης: Μεριμνά για την εγκατάσταση, την αναβάθμιση και την αντιμετώπιση προβλημάτων όλων των εφαρμογών / συστημάτων και του τεχνικού εξοπλισμού της εταιρίας Δικτυακές

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών