09 Οκτ

υπαλληλος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος-πωλητης για κατάστημα χειροποίητων χαλιών,
Αποστολή βιογραφικού
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας.
Επιθυμητά Προσόντα: Τυχόν προϋπηρεσία στο αντικείμενο θα προτιμηθεί
Η εταιρία προσφέρει:πληρη απασχοληση ωρες καταστηματων

Telephone
telerin ae

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ]

Υπάλληλος για κατάστημα ανταλλακτικών με δικό του μηχανάκι. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα για μηχανή εως 150cc Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: εργασία πενθήμερη

07 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητά Front Office Agent / Υπάλληλο Υποδοχής για ξενοδοχείο του στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας Επιθυμητή η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας, θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Τριετής

12 Δεκ
Δήμος Χερσονήσου [Malia Bay Beach Hotel & Bungalows]

Το ξενοδοχείο 4 αστέρων Malia Bay Beach Hotel Bungalows αναζητά για τη σεζόν 2019, γυναίκες και άνδρες Receptionist / Υπάλληλος Υποδοχής σοβαρούς επαγγελματίες, δυναμικούς και ταλαντούχους για να οικοδομήσει μαζί τους μια αμφότερα κερδοφόρα και μακρόχρονη επαγγελματική σχέση. Περιγραφή θέσης: Υπεύθυνος για την

11 Δεκ
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Νυχτερινός Υπάλληλος για Εξυπηρέτηση Πελατών Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων / Ελληνορώσων Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Hellas, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών Νυχτερινής Βάρδιας για πρατήριο υγρών καυσίμων στην περιοχή των Ελληνορώσων (Αμπελόκηποι). Περιγραφή θέσης:

10 Δεκ
Δήμος Κω [Diamond Collection Hotels]

Front Office Agent / Υπάλληλος Υποδοχής Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Ομαδικότητα – προσαρμοστικότητα – επικοινωνία - οργανωτικότητα Πολύ καλή γνώση συστήματος Epitome Πολύ καλή γνώση αγγλικών και γερμανικών Προσφέρονται: