09 Οκτ

υπαλληλος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος-πωλητης για κατάστημα χειροποίητων χαλιών,
Αποστολή βιογραφικού
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας.
Επιθυμητά Προσόντα: Τυχόν προϋπηρεσία στο αντικείμενο θα προτιμηθεί
Η εταιρία προσφέρει:πληρη απασχοληση ωρες καταστηματων

Telephone
telerin ae

Σχετικες Αγγελιες

11 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Το νεόκτιστο 5* ξενοδοχείο Wellness Santa Resort, 145 δωματίων, που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Τριάδας στη Θεσσαλονίκη και θα λειτουργήσει για πρώτη φορά φέτος τον Απρίλιο, ζητεί να προσλάβει εξειδικευμένο προσωπικό για τη στελέχωση των τμημάτων του ξενοδοχείου. Νυχτερινός Υπάλληλος Υποδοχής (Night Auditor)

31 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Λαγαρίας Γρηγόριος & ΣΙΑ Ε.Ε.]

Ο βραδινός υπάλληλος στο ξενοδοχείο εργάζεται από τις 23:30 έως τις 07:30. Αρμοδιότητες: Προετοιμασία του πρωινού μπουφέ, στρώσιμο των τραπεζιών, φύλαξη του ξενοδοχείου Απαραίτητα Προσόντα: Η γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Να γνωρίζει κάποια πράγματα από μαγειρική ή από κουζίνα Η εταιρία προσφέρει:Χώρο διαμονής, πρωινό, μισθό από 700€, επιδόματα και δώρα

01 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητά Front Office Agent / Υπάλληλο Υποδοχής για ξενοδοχείο του στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας Επιθυμητή η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας, θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Τριετής

31 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΛΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ]

ΕΡΓΑΤΗΣ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

15 Φεβ
Δήμος Θάσου [ROYAL PARADISE BEACH RESORT & SPA]

Νυχτερινός Υπάλληλος Υποδοχής / Night Auditor – Θάσος Το Royal Paradise Beach Resort Spa 5 αστέρων βρίσκεται στη Θάσο, αποτελείται από 77 δωμάτια–σουίτες, είναι κτισμένο σε έκταση 25 στρεμμάτων στον όρμο Ρωσογκρεμός στον Ποτό της Θάσου και ζητά να στελεχώσει τη θέση του υπαλλήλου υποδοχής / night auditor της ξενοδοχειακής