09 Οκτ

υπαλληλος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος-πωλητης για κατάστημα χειροποίητων χαλιών,
Αποστολή βιογραφικού
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας.
Επιθυμητά Προσόντα: Τυχόν προϋπηρεσία στο αντικείμενο θα προτιμηθεί
Η εταιρία προσφέρει:πληρη απασχοληση ωρες καταστηματων

Telephone
telerin ae

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Ζαφειράκη Εύα]

Τεχνίτης διάφορες εργασίες Απαραίτητα Προσόντα: Εκπλήρωση στρατιωτικής θητείας / δίπλωμα οδήγησης και όχημα μεταφοράς Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6984 600 094

23 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ]

Υπάλληλος γραφείου σε κέντρο ξένων γλωσσών στην Καλαμαριά για απογευματινή απασχόληση Αρμοδιότητες: Υποδοχή και εξυπηρέτηση μαθητών Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση Αγγλικών (κάτοχος Proficiency) & χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office, internet)

19 Ιουν
Αθήνα [Πετρά Μαριαλένα]

Ζητείται υπάλληλος για καθαριστήριο χαλιών, έμπειρος που να γνωρίζει συσκευασία χαλιών και να έχει επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης για φορτηγό. Τηλ: 6942825906

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΤΑΚΗΣ]

Ζητείται Υπάλληλος αποθήκης – Τεχνίτης για εργασία σε εταιρεία κουφωμάτων και εξαρτημάτων αλουμινίου στην Ανατολική Θεσσαλονίκη . Επιπλέον προσόν χειρισμός κλαρκ. Προϋπηρεσία επιθυμητή . Απαραίτητα εκπληρωμένη η στρατιωτική θητεία Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

06 Ιουν
Αθήνα [ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε]

Υπάλληλος Αποθήκης Αρμοδιότητες: Διαχείριση και οργάνωση αποθήκης, διεκπεραίωση και παράδοση παραγγελιών. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Αυτοκινήτου, Εκπληρωμένη Στρατιωτική Θητεία