09 Οκτ

υπαλληλος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος-πωλητης για κατάστημα χειροποίητων χαλιών,
Αποστολή βιογραφικού
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας.
Επιθυμητά Προσόντα: Τυχόν προϋπηρεσία στο αντικείμενο θα προτιμηθεί
Η εταιρία προσφέρει:πληρη απασχοληση ωρες καταστηματων

Telephone
telerin ae

Σχετικες Αγγελιες

03 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Skghotelcenter]

Από κεντρικό ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης ζητείται νυχτερινός υπάλληλος reception με ωράριο 23.00 - 07.00. Απαραίτητα προσόντα : Πολύ καλή γνώση Η/Υ, Αγγλικά, Εκπληρωμένες στρ. υποχρεώσεις. Επιθυμητά προσόντα : Τουριστική εκπαίδευση, προϋπηρεσία, επιπλέον ξένες γλώσσες, γνώση προγράμματος Protel και θα συνεκτιμηθούν. Προσφέρεται μόνιμος μισθός, 8ωρο - 5μερο. Βιογραφικά στο emailskghotelcenter@gmail.com

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητάει: Front Office Agent / Υπάλληλο Υποδοχής (για ξενοδοχείο του Θεσσαλονίκη) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας Επιθυμητή γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Τριετής

19 Οκτ
Δήμος Κω [Diamond Collection Hotels]

Front Office Agent / Υπάλληλος Υποδοχής Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Ομαδικότητα – προσαρμοστικότητα – επικοινωνία - οργανωτικότητα Πολύ καλή γνώση συστήματος Epitome Πολύ καλή γνώση αγγλικών και γερμανικών Προσφέρονται:

15 Οκτ
Χαλάνδρι

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ - ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ. Με άριστη γνώση Η/Υ (Excel, Word, ) και Αγγλικών. Δίδονται Μισθός,ΙΚΑ, Μπόνους,σε ευχάριστο περιβάλλον

15 Οκτ
Βούλα [Stark Services A.E]

Ζητείται Νέα, κατά προτίμηση από Νότια προάστια για κάλυψη θέσης σε εταιρία ως υπάλληλος γραφείου και διαχείρισης παραγγελιών με προμηθευτές και πελάτες