09 Οκτ

Καφετέρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πακετας ηλικίας 22 εως33
Αρμοδιότητες: ντιλιβερι
Απαραίτητα Προσόντα: γνώσης καφε
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: ασφάλεια μισθός

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη

Κοπέλα με προυπηρεσία ζητείται για εργασία σε καφετέρια στην Αριδαια (Έδεσσας). Προσφέρεται δωρεάν διαμονή - καλές συνθήκες. Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", 6948 500 378, 6996 920 717, 2314 005 727 (ώρες επικοινωνίας : 9.00-13.00 και 18.00-20.00.

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η ALUMIL, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, ανάπτυξης και παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Pricing Specialist (Κωδ. PS-18) με έδρα την Ευκαρπία Περιγραφή θέσης: Aνάπτυξη, εφαρμογή

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Graphic Designer στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για το λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον καλύτερο τρόπο για τις

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στη Θέρμη Θεσσαλονίκης ζητά άτομα από 20-35 ετών για τη θέση του Delivery. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2410 534020 - Τηλ.: 2410 255260.

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [AMD TELECOM SA]

AMD Telecom, the global SMS Voice connectivity provider launched the new brand Routee, (www.routee.net) a Web API cloud communication solution, aiming to expand and simplify communication capabilities between people, applications, corporations and machines. The means to achieve such goals are through its provided products; Text (SMS) Voice Messaging, Text to Speech, Email Messaging, Two Factor Authentication, Number Lookup, Number Validation and various...

... plugins. Our global clients are revolutionaries, pioneers some all-stars blue-chip companies, financial