09 Οκτ

Πωλητές Διαφήμισης

Θεσσαλονίκη Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διαφημιστική εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στη διαδικτυακή διαφήμιση, ζητά να προσλάβει πωλητές διαφήμισης στη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

• Ενημέρωση πελατών για τις υπηρεσίες της εταιρείας.
• Εύρεση νέων πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα:

• Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης.
• Ευχέρεια λόγου και ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης.

Επιθυμητά Προσόντα:

• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.

Η εταιρία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικό μισθό
• Υψηλά bonus πωλήσεων
• Ελεύθερο ωράριο εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τις παραπάνω προδιαγραφές παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email snmgroup17@gmail.com ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά στο 6945570176.

SNM GROUP

Σχετικες Αγγελιες

13 Φεβ
Θεσσαλονίκη [MAD SALES IKE]

Η εταιρία MAD SALES, εταιρία τηλεπικοινωνιών και προώθησης προϊόντων, αναζητά άμεσα άτομα για τη στελέχωση τμήματος πωλήσεων. Τα γραφεία μας βρίσκονται στην Ανατολική Θεσσαλονίκη. Η εργασία αφορά: Μόνιμη πενθήμερη πρωινή 4ωρη απασχόληση Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό μηνιαίο μισθό Υψηλά bonus παραγωγικότητας Ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ Ευχάριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας Προοπτικές εξέλιξης Συνεχή εκπαίδευση Απαιτήσεις: Υπευθυνότητα Επαγγελματισμός Επικοινωνιακός...

... χαρακτήρας
Διάθεση για γνώση και εργασία
Προϋπηρεσία στις πωλήσεις (όχι απαραίτητη)
Απολυτήριο λυκείου

Tags:

13 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Πωλητές Call Center - Θεσσαλονίκη Από την Premier Sale, επίσημο συνεργάτη Elpedison, ζητούνται εκπρόσωποι για τηλεφωνική προώθηση, για την κάλυψη θέσεων σε call center. Η Premier Sale παρέχει: Σταθερό μηνιαίο μισθό Ασφάλιση ΙΚΑ Βonus επίτευξης στόχων, επιπλέον του μηνιαίου μισθού Εκπαίδευση από ανθρώπους με πολυετή εμπειρία

12 Φεβ

Πωλητές Call Center – Θεσσαλονίκη Από την Premier Sale, επίσημο συνεργάτη Elpedison, ζητούνται εκπρόσωποι τηλεφωνικής προώθησης για την κάλυψη θέσεων σε call center. Η Premier Sale παρέχει: Σταθερό μηνιαίο μισθό Ασφάλιση ΙΚΑ Βonus επίτευξης στόχων πλέον του μηνιαίου μισθού Εκπαίδευση από ανθρώπους με πολυετή εμπειρία στον

06 Φεβ

Πωλητές Call Center – Θεσσαλονίκη Από την Premier Sale, επίσημο συνεργάτη Elpedison, ζητούνται εκπρόσωποι για τηλεφωνική προώθηση, για την κάλυψη θέσεων σε call center. Η Premier Sale παρέχει: Σταθερό μηνιαίο μισθό Ασφάλιση ΙΚΑ Βonus επίτευξης στόχων πλέον του μηνιαίου μισθού Εκπαίδευση από ανθρώπους με πολυετή εμπειρία

30 Ιαν
Θεσσαλονίκη [SPIROU AIKATERINI]

Από εταιρεία που αναλαμβάνει προώθηση project, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, ζητούνται 3 άτομα με σχετική εμπειρία για τη στελέχωση των τμημάτων της. Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη.