09 Οκτ

ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ ΖΗΤΕΙΤΑΙ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΣΤΡΑΝΤΖΑΣ
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ThessDoors]

Τεχνίτης & Βοηθός Τεχνίτη για τοποθετήσεις κουφωμάτων - Θεσσαλονίκη Ζητούνται 2 άτομα: Τεχνίτης & βοηθός τεχνίτη για τοποθετήσεις κουφωμάτων PVC, θωρακισμένων πορτών και τζαμιών απο κατάστημα στο κέντρο Θεσσαλονίκης, για πλήρη και μόνιμη εργασία. Απαραίτητη σχετική εμπειρία και ερασιτεχνικό δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής. Δίδονται μισθός, πλήρης αφάλιση. Αποστολή βιογραφικού στο thessdoors @ gmail . com.

18 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΥΕΞΙΑ ΑΕ]

To κέντρο αποκατάστασης και αποθεραπείας Ευεξία Α.Ε. αναζητά Νοσηλευτή – Βοηθό Νοσηλευτή Κωδικός θέσης: GEN-NUR Προφίλ: Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ/δευτεροβάθμιας/IEK – βοηθός νοσηλευτή Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Υψηλό αίσθημα ευθύνης Υψηλές επικοινωνιακές

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ Α.Ε.]

H Φοβερά Προστασία Α.Ε., εταιρία παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη: Βοηθό Λογιστή / Επόπτη Πελατών Ο/η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα ασχοληθεί με το λογιστικό κύκλο και τη φορολογία φυσικών και νομικών προσώπων (ενημέρωση των

14 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΕΠΙΠΛΑ ΝΕΑ ΓΡΑΜΜΗ]

ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΕΠΙΠΛΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΜΕΣΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑ 20-30 Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

13 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Θες3D]

Ζητείται άτομο με εμπειρία στην τρισδιάστατη εκτύπωση (3D PRINTING), με απαραίτητες γνώσεις των προγραμμάτων BLENDER και Z BRUSH. Βιογραφικά στο: info@thes3d.gr