09 Οκτ

ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ ΖΗΤΕΙΤΑΙ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΣΤΡΑΝΤΖΑΣ
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Πουρλιδας Χάρης]

βοηθός τεχνίτη για σιδεροκατασκευες Αρμοδιότητες: βοηθητικές εργασίες Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνική γλωσσα Επιθυμητά Προσόντα: συνέπεια Η εταιρία προσφέρει:πλήρη απασχοληση

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Γιωργήδες Volvo]

Γιωργήδες Volvo η εταιρία μας, συνεργείο φορτηγών, αυτοκινήτων, εμπορία ανταλλακτικών και αυτοκινήτων με έδρα στην περιοχή Β' ΚΤΕΟ Καλοχώρι Θεσσαλονίκης επιθυμεί να καλύψει την θέση Υπάλληλος Γραφείου / Βοηθός Λογιστή (κατά προτίμηση άνδρας) για τη διαχείριση παραστατικών και τηλεφωνικού

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Βοηθό Τμήματος Φορτώσεων Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Υπεύθυνο του τμήματος Φορτώσεων. Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: 2-3 χρόνια

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMPTIES]

Από την εταιρία υλικών μηχανογράφησης Εmpties προσφέρεται η θέση Βοηθού Λογιστή για άμεση πρόσληψη στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Mόνιμη πλήρης απασχόληση εκτός Σαββάτου και Κυριακής. Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις ERP, internet και Office. Προσφέρονται: διαρκής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη. [Για να

17 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται πωλητής-τρια ειδών υγιεινής-πλακιδίων για πλήρη ή μερική απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: - Προυπηρεσία στο είδος θα συνεκτιμηθεί. - Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας. - Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE. - Επικοινωνιακές ικανότητες ,αμεσότητα,αποτελεσματικότητα στην πώληση. -Υπευθυνότητα και οργάνωση. Η εταιρία προσφέρει: -Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. -Προοπτικές εξέλιξης. Καταστήματα: Εύοσμος, Θέρμη Θεσσαλονίκης Αποστολή βιογραφικού...

... στο email:loukasbagno@gmail.com
Παρακαλούμε να επισυνάψετε φωτογραφία στο βιογραφικό σας.