09 Οκτ

ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΙΚΡΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΗ Η ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.
ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ IOARG80@GMAIL.COM

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Θέρμανσης - Κλιματισμού]

Εταιρία θέρμανσης - κλιματισμού ζητεί να προσλάβει άμεσα Βοηθό Λογιστή (άνδρα ή γυναίκα) Απαραίτητη η γνώση αγγλικής γλώσσας και προγράμματος Κεφάλαιο ERP καθώς και ο χειρισμός Η/Υ (MS Office, internet). [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [\"Prestige-Sandanski\" ]

Κυρία έως 60 ετών - Ελληνίδα με συστάσεις, ζητείται για 24-ωρη φροντίδα ηλικιωμένης κυρίας στην Γερμανία. Για πληροφορίες: κ-α Γαλήνη, 6948 500 378, 2314 005 727, 6996 920 717, 00359 877 522 550, ώρες επικοινωνιας: 9.00-13.00, 17.30-19.30

10 Δεκ

Κυρίες εώς 60 ετών με προυπηρεσία ζητούνται για φροντίδα ηλικιωμένους και αρρώστους ανθρόπους στην Θεσσαλονίκη και επαρχία. Προσφέρουμε άμεσα εργασία. Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", 6948 500 378, 2314 005 727, 6996 920 717, 00359 877 522 550 ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-19.30

10 Δεκ

07 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Βοηθό Ζαχαροπλάστη Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία στο