09 Οκτ

ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΙΚΡΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΗ Η ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.
ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ IOARG80@GMAIL.COM

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Πουρλιδας Χάρης]

Βοηθός τεχνίτη για σιδεροκατασκευές Αρμοδιότητες: βοηθητικές εργασίες Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνική γλώσσα Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Ανέστης]

Τεχνίτης - βοηθός τεχνίτη για μαγαζί με έπιπλα κουζίνας στην περιοχή της Γαλήνης - Ωραιόκαστρο. Ώρες επικοινωνίας μετά της 17: 00

07 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Λογιστικό γραφείο]

Ζητείται βοηθός λογιστή από λογιστικό γραφείο με προϋπηρεσία σε διπλογραφικά βιβλία κ μισθοδοσία με εμπειρία σε λογιστικό γραφείο. Πλήρης απασχόληση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία ]

Ζητείται Λογιστής ή Βοηθός Λογιστή (ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ) από ανώνυμη εταιρία με έδρα στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου. Η θέση απασχόλησης αφορά: Την καταχώριση παραστατικών, τραπεζικών κινήσεων και τιμολογίων Παρακολούθηση – συμφωνία πελατών / προμηθευτών Έλεγχος – συμφωνία λογαριασμών όψεως Σε όλα τα παραπάνω θα

21 Μαι
Θεσσαλονίκη [Φουρτζιου Ιωάννα]

Ζητείται τεχνίτρια νυχιών για πλήρη απασχόληση σε κομμωτήριο της περιοχής 40 εκκλησίες (πέντε λεπτά από κέντρο) Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις μανικιούρ πεντικιούρ Επιθυμητά Προσόντα: Ελάχιστες γνώσεις κομμωτικής