09 Οκτ

ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΙΚΡΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΗ Η ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.
ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ IOARG80@GMAIL.COM

Σχετικες Αγγελιες

10 Οκτ
Γλυφάδα [Farmakeio]

Ζητείτε βοηθός φαρμακείου ή διατροφολόγος για εργασία σε φαρμακείο στη Γλυφάδα. Απαραίτητη καλή γνώση συμπληρωμάτων διατροφής. Εκτέλεση συνταγών, συμβουλή σε

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Βοηθό Ζαχαροπλάστη Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία στο

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

O όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητά άτομο για Βοηθό Κουζίνας για τα πρωινά για κεντρικό ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Ειδικές γνώσεις θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν Γνώση

10 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΥΕΞΙΑ ΑΕ]

To κέντρο αποκατάστασης και αποθεραπείας Ευεξία Α.Ε. αναζητά: Νοσηλευτή / Βοηθό Νοσηλευτή Κωδικός θέσης: GEN-NUR Προφίλ: Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ / δευτεροβάθμιας ΔΕ/IEK Βοηθός Νοσηλευτή Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Υψηλό αίσθημα ευθύνης Υψηλές επικοινωνιακές

09 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΗΛΙΑΔΗΣ ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΣΤΡΑΝΤΖΑΣ Η εταιρία προσφέρει: