06 Οκτ

Βοηθός Λογιστή

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται, Βοηθός Λογιστής ή Λογίστρια, με εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνια σε Διπλογραφικά Βιβλία για μερική απασχόληση σε Ανώνυμη Εταιρία. Κατά προτίμηση γνώση εφαρμογών Λογιστικής EpsilonNet ή Κεφαλαίου. Αποστολή βιογραφικών στο tezimono@gmail.com

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Δήμος Χανίων [ΣΕΛΕΚΤ ΣΕΡΒΙΣ ΠΑΡΤΝΕΡ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕ]

Βοηθός Λογιστή - Xανιά Κωδικός θέσης: ΒΛΧ_18 Προφίλ υποψηφίου: Πτυχιούχος ΑΕΙ / ΤΕΙ Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση ΦΠΑ, εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας Γνώση προγράμματος μισθοδοσίας (Epsilon), ERP (Singular) για βιβλία Γ΄κατηγορίας Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές

12 Νοε
Δήμος Δέλτα [Λογιστικό γραφείο]

Λογιστικό γραφείο με 30 χρόνια παρουσίας στον χώρο αναζητεί Υπάλληλο Γραφείου / Βοηθό Λογιστή Έδρα: Νέα Μαγνησία Θεσσαλονίκης. Περιγραφή θέσης: Καταχώριση στοιχείων μηχανογραφικά σε απλογραφικά βιβλία Σύνταξη φορολογικών εντύπων Εξωτερική εργασία για διεκπεραίωση φοροτεχνικών υποθέσεων

08 Νοε
Δήμος Καβάλας [Αβδημνιώτης-Τροφέας ΑΕ]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή με γνώση σε βιβλία Γ' κατηγορίας για την εταιρία Αβδημνιώτης - Τροφέας Α.Ε. με έδρα την Καβάλα. Προσόντα: Απαραίτητη ύπαρξη πτυχίου οικονομικών λογιστικής 5 έτη γνώση σε βιβλία Γ' κατηγορίας Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office Αγγλικά Οργανοτικότητα Τήρηση

07 Νοε
Πανελλήνια [HUMAN VALUE]

Για λογαριασμό πελάτη μας στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, επιθυμούμε να καλύψουμε την παρακάτω θέση: Βοηθός Λογιστή (Βιβλία Γ' Κατηγορίας) με έδρα την Ανατολική Θεσσαλονίκη | Κωδικός θέσης: ACC-1118   Γενικά για τη θέση​: ​Ο πελάτης μας είναι πολυεθνική εμπορική επιχείρηση (A.E.) με οργανωμένη Οικονομική

05 Νοε
Αθήνα [UK SKY FLEET TRAVEL ΜΟΝ. ΙΚΕ]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή με γνώση προγράμματος Union, τήρηση βιβλίων Β' και Γ' κατηγορίας, δηλώσεις φυσικών προσώπων, ενάρξεις - διακοπές εταιριών, γνώση ΚΒΣ με προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών. Προσφέρονται: ικανοποιητικός μισθός, ασφάλιση. Περιοχή: Μαρούσι. Αποστολή βιογραφικών με πρόσφατη