25 Φεβ

Βοηθός τεχνίτη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βοηθός τεχνίτη για σιδεροκατασκευές
Αρμοδιότητες: Βοηθητικές εργασίες
Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνική γλώσσα
Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια
Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

27 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ]

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΚΑΙ PVC Απαραίτητα Προσόντα: ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

13 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Klimosystem]

τεχνικός κλιματισμού και βοηθός Αρμοδιότητες: service βλάβη τοποθέτηση Απαραίτητα Προσόντα: τεχνικές γνώσεις Επιθυμητά Προσόντα: ευγενικός συνεπής

07 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Οδοντιατρείο]

Ζητείται κοπέλα για τη θέση της βοηθού οδοντιάτρου, για μερική απασχόληση (πρωινό ωράριο), στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα Προσόντα: -Πτυχίο νοσηλευτικής ή βοηθού οδοντιατρείου -Καλή γνώση αγγλικών -Καλή γνώση Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία στη συγκεκριμένη θέση.

06 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΣΑΧΠΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ]

Ζητείται βοηθός μηχανικού αυτοκινήτων, για συνεργείο αυτοκινήτων στη Θεσσαλονίκη. Γνώσεις συστημάτων υγραεριοκίνησης θα εκτιμηθούν.

05 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Foremata 4u]

Βοηθός Αποθηκάριου Αρμοδιότητες: Τακτοποίηση εμπορευμάτων στην αποθήκη, συσκευασία και εκτέλεση παραγγελιών Απαραίτητα Προσόντα: Άνδρας, 18-45 ετών Η εταιρία προσφέρει: Μισθός 600 ευρώ καθαρά συν ένσημα, ωράριο Δευτέρα-Παρασκευή 9,00-17,00 Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.