13 Οκτ

Λογιστής - Λογίστρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής, Βοηθός Λογιστής
Αρμοδιότητες: Λογιστικά βιβλία Γ κατηγορίας, Μηχανογράφηση
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχιούχος Οικονομικής Σχολής
Επιθυμητά Προσόντα: πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ
Η εταιρία προσφέρει: πρακτική και ένταξη στη παραγωγή

Telephone
ALIKI KOTOPOULOU

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Από λογιστική εταιρεία ζητείται λογιστής/τρια για συνεργασία. 1. Τήρηση λογιστικών εταιρειών Β και Γ κατηγορίας 2. Μισθοδοσία 3. Λογιστικές συμβουλές Απαραίτητη προϋπόθεση προηγούμενη εμπειρία - εργασίας στα λογιστικά. Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο παρακάτω email. Κατόπιν της απάντησης σας στο email, θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική ή από κοντά συνέντευξη. Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679

23 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λογιστή/ Βοηθό Λογιστή για Λογιστικό Γραφείο Περιοχή: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 5 χρόνια προϋπηρεσία σε βιβλία γ' κατηγορίας Γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Ισραηλινών θα θεωρηθεί προσόν Δίπλωμα οδήγησης θα εκτιμηθεί Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

21 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Από Βιοτεχνική-Τεχνική Ανώνυμη εταιρεία στα Διαβατά, ζητείται λογιστής/τρια με 5ετή εμπειρία, γνώση αγγλικών. Επιπλέον ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν. Αποστολή βιογραφικών στο email: cv@vernicol.com με τίτλο ΛΟΓΙΣΤΗΣ/ΤΡΙΑ

15 Νοε

Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνη-ος Βάρδιας για Εστιατόριο Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε καταστήματα εστίασης (Μάρκα/Τσεκαδόρος) Γνώση Αγγλικών Παροχές: Μισθός 800 ευρώ Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Κυλιόμενα Ωράρια Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

15 Νοε

Η ManDynamic αναζητά Πωλητές για Κατάστημα Κινητής Τηλεφωνίας Περιοχή: Αττική, Νέα Σμύρνη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πωλήσεις & εξυπηρέτηση πελατών Επικοινωνιακός χαρακτήρας Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών θα θεωρηθεί προσόν Παροχές: Μισθός 600 ευρώ Ασφάλιση Μπόνους Εκπαίδευση Πενθήμερη εργασία Ωράριο καταστημάτων Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.