04 Δεκ

Σερβιτόρα,Νικήτη,Χαλκιδική

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλο cafe-Beach Bar στη Νικήτη Χαλκιδικής ζητά 1 σερβιτόρα με εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους για μόνιμη συνεργασία

Μέχρι 30 ετών.

5νθήμερο, ωράριο καταστήματος 09.00-03.00

Παρέχεται διαμονή,μισθός,ασφάλιση.

τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

01 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Ζητούνται Πωλήτριες από μίνι μάρκετ Περιοχή:Τορώνη Αρμοδιότητες: Ταμείο Τακτοποίηση ραφιών Απαραίτητα προσόντα: Από 22 έως 45 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση αγγλικών Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Δώρα Επιδόματα Διαμονή Σεζόν από Ιούνιο-Αύγουστο Γραφείο Ευρέσεως εργασίας Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, Πέλλα Τηλ: (+30) 2381 100600 Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

29 Ιαν

www.mandynamic.gr για δωρεάν υποβολή αιτήσεων – βιογραφικών: Ζητείται Ψήστης από εστιατόριο για τη σεζόν 2019 Περιοχή:Τορώνη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 55 ετών Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο πόστο Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή Γραφείο Ευρέσεως εργασίας Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, Πέλλα Τηλ: (+30) 2381 100600 Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

20 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Παροχής Υπηρεσιών]

Στελέχη Πωλήσεων και Εξυπηρέτησης Πελατών Καλύπτονται άμεσα 4 θέσεις του τμήματος πωλήσεων μεγάλης εταιρίας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Στο πλαίσιο νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούριου πελάτη γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά: Νέους/νέες έως 30 ετών με απολυτήριο

20 Φεβ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων G-HOTELS ζητεί για τα ξενοδοχεία του στη Χαλκιδική Τεχνικό Τηλεπικοινωνιών, Δικτύων Υπολογιστών Απαιτούνται: Πτυχίο της Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής Ευκλείδης με ειδικότητα στις: Τηλεπικοινωνίες Ηλεκτρονικοί υπολογιστές Αυτοματισμοί και τηλεόραση Εμπειρία σε

20 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [GLOBAL ENERGY SOLUTIONS]

Mηχανολόγος Μηχανικός – Θεσσαλονίκη Η εταιρία: Η εταιρία Global Energy Solutions Ltd. είναι τεχνική εταιρία με εξειδίκευση στα κτιριακά ενεργειακά έργα και έδρα στη Θεσσαλονίκη. Η θέση: Η θέση αφορά στη μελέτη και την επίβλεψη των έργων που αναλαμβάνει η εταιρία στον ευρύτερο νομό Θεσσαλονίκης και στους