04 Δεκ

Σερβιτόρα,Νικήτη,Χαλκιδική

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλο cafe-Beach Bar στη Νικήτη Χαλκιδικής ζητά 1 σερβιτόρα με εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους για μόνιμη συνεργασία

Μέχρι 30 ετών.

5νθήμερο, ωράριο καταστήματος 09.00-03.00

Παρέχεται διαμονή,μισθός,ασφάλιση.

τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

17 Μαι
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barwoman για Beach Bar Περιοχή: Χαλκιδική, Νικήτη Απαραίτητα προσόντα: Από 23 έως 35 ετών Απαραίτητη γνώση Αγγλικών Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή Παροχές: Μισθός 1200 Ασφάλιση Πλήρης Απασχόληση Σεζόν Μάιος-Σεπτέμβρης Διαμονή / Διατροφή

17 Μαι

Η ManDynamic αναζητά Άτομο για κρύα κουζίνα & σνακ για Beach Bar Περιοχή: Χαλκιδική, Νικήτη Απαραίτητα προσόντα:Από 23 έως 40 ετών Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή Πτυχίο Μαγειρικής θα θεωρηθεί προσόν Παροχές: Μισθός 1000 (συζητήσιμο αναλόγως προσόντων) Ασφάλιση Πλήρης Απασχόληση Σεζόν Μάιος-Σεπτέμβρης Διαμονή / Διατροφή

30 Απρ

Ζητούνται Barman & Σερβιτόρες από Cocktail BarΠεριοχή: Νικήτη, ΧαλκιδικήΑπαραίτητα προσόντα:Από 25 έως 35 ετών (Barman)Από 20 έως 35 ετών (Σερβιτόρες)Γνώση Αγγλικών (όλοι)Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 σεζόν σε αντίστοιχο πόστοΠαροχές:ΔιαμονήΜισθός + τιπςΑσφάλισηΠλήρης απασχόλησηΣεζόν από Τέλη Απρίλη έως Τέλη ΣεπτέμβρηΓραφείο Ευρέσεως εργασίαςΔιεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, ΠέλλαΤηλ: (+30) 2381 100600Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

15 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΜΑΒΙΔΗΣ]

ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΣΕΡΒΙΣ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΗ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ Κ ΕΝΣΗΜΑ

13 Μαι

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο - α από  πιτσαρία.Περιοχή: Χαλκιδική, ΣάρτηΑπαραίτητα προσόντα:Από 20 έως 35 ετώνΑπαραίτητη προϋπηρεσία πάνω σε αντίστοιχο πόστοΠαροχές:ΜισθόςΑσφάλιση7ήμερη εργασίαΣεζόν από Ιούνιο έως ΑύγουστοΠλήρης ΑπασχόλησηΔιαμονή/Διατροφή Γραφείο Ευρέσεως εργασίας Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 & Τσιμισκή, Έδεσσα, Πέλλα Τηλ: (+30) 2381 100600 Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.