17 Σεπ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Άλιμος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ από εταιρεία τεχνολογίας στον Αλιμο υπάλληλος γραφείου για πρόσληψη από 1η Οκτωβρίου. Ωράριο: 09:00-17:00. Μισθός 700€. Δεν υπάρχουν περιορισμοί,...

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Χαλάνδρι

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ - ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ. Με άριστη γνώση Η/Υ (Excel, Word, ) και Αγγλικών. Δίδονται Μισθός,ΙΚΑ, Μπόνους,σε ευχάριστο περιβάλλον

15 Οκτ
Βούλα [Stark Services A.E]

Ζητείται Νέα, κατά προτίμηση από Νότια προάστια για κάλυψη θέσης σε εταιρία ως υπάλληλος γραφείου και διαχείρισης παραγγελιών με προμηθευτές και πελάτες

12 Οκτ
Καλλιθέα

ΥΠΆΛΛΗΛΟΣ γραφείου Από γνωστή εταιρία ζητείται υπάλληλος γραφείου με τεχνικές γνώσεις, ιδανιικά να έχει δουλέψει σε μεγάλα πολυκαταστήματα επίπλων και

12 Οκτ
Αθήνα [Mini Market]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ άτομο έως 35 ετών από μίνι μάρκετ στα Βόρεια προάστια. Βιογραφικά στο e-mail: thanosaggelopoulos@yahoo

12 Οκτ
Αθήνα [Holiday Inn]

To ξενοδοχείο Holiday Inn Αττικής Οδού ζητεί Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Άνδρα έως 35 ετών Mε άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η