24 Σεπ

Πωλητής / Πωλήτρια Φαρμακείου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Δυναμικά αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία εμπορίας ποιοτικών και καινοτόμων παραφαρμακευτικών και καλλυντικών προϊόντων στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, επιθυμεί...

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουν
Αθήνα [WIND STORE _ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: ΠΩΛΗΤΗΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΠΡΟΣΟΝ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ, BONUS ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΤΗΤΑΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, 8ΩΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

22 Μαι
Αθήνα [ΔΙΑΝΟΜΕΣ ΕΝΔΥΣΗΣ Α.Ε.]

Ζητείται πωλητής πωλήτρια για άμεση πρόσληψη σε επώνυμη εταιρεία ανδρικών ενδυμάτων στο Mcarthur glen στα Σπάτα βιογραφικά στο παρακάτω email. Αρμοδιότητες: πώληση Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: προσεγμένη εμφάνιση Η εταιρία προσφέρει: πλήρες ωράριο, σταθερός μισθός

21 Μαι
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Εμφανίσιμο-η  Πωλητή-τρια για το κατάστημα των Άνω Βριλησσίων.

20 Μαι
Αθήνα [VOI & NOI]

Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες για εργασία στο υποκατάστημα της Καλλιθέας. Προϋπηρεσία στις πωλήσεις ένδυσης / υπόδησης θα εκτιμηθεί θετικά. Κωδικός θέσης: Καλλιθέα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Ιουν
Αθήνα [TROP.GR]

Yπάλληλος για απασχόληση σε κατάστημα ειδών αυτοκινήτου στην περιοχή του Π. Φαλήρου. Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος και αρμοδιότητες υπάλληλου γραφείου. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η βασική γνώση Η/Υ, βασική γνώση αγγλικών και γνώσεις στο κομμάτι του αυτοκινήτου. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση.