26 Σεπ

ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Περιστέρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΟΠΕΛΑ με γνώση Η/Υ, ζητείται για 4ωρη απασχόληση, 4 - 5 φορές την εβδομάδα, σε γραφείο, ευχάριστο περιβάλλον, βασικός μισθός ανάλογα με τις ώρες, αμοιβή 300€...

Σχετικες Αγγελιες

10 Δεκ
Περιστέρι [massageiT]

Ζητειται δεσποινις για μονιμη εργασια με γνωσεις Η/Υ και social media καθως και εμπειρια γραματειακης υποστηριξης απο ινστιντουτο μασαζ στο Περιστερι

06 Δεκ
Βριλήσσια

ΕΤΑΙΡΕΊΑ μεταφορών αναζητεί νέα/νέο υπάλληλο γραφείου. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτη/ος ΑΕΙ/ΤΕΙ, Καλή γνώση Αγγλικών (Proficiency), Καλή γνώση δεύτερης ξένης

04 Δεκ
Αθήνα [Εταιρία παροχής υπηρεσιών]

Εταιρία παροχής υπηρεσιών στον φαρμακευτικό κλάδο με έδρα στην Αργυρούπολη αναζητεί: Υπάλληλο Γραφείου για Γραμματειακή Υποστήριξη Κωδ. θέσης: ADM Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτη λυκείου Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ Πολύ καλή γνώση αγγλικών Οργανωτικές ικανότητες Προθυμία, υπευθυνότητα,

04 Δεκ
Αργυρούπολη [Εταιρία παροχής υπηρεσιών]

Εταιρία παροχής υπηρεσιών στον φαρμακευτικό κλάδο με έδρα στην Αργυρούπολη αναζητεί: Υπάλληλο Γραφείου για Γραμματειακή Υποστήριξη Κωδ. θέσης: ADM

04 Δεκ
Γλυφάδα

ΝΕΟΙ και νέες 18-22 ετών ζητούνται για υποστήριξη εργασιών μεσιτικού γραφείου. Ελεύθερο ωράριο. Ωρομίσθιο και