26 Σεπ

Γραμματέας ζητείται

Παλαιό Φάληρο
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΜΠΟΡΙΚΗ & Τεχνική εταιρεία με δραστηριοποίηση στον τομέα της ενέργειας πάνω από 20 χρόνια, ζητεί να προσλάβει γραμματέα για την υποστήριξη του τμήματος...

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Χαλάνδρι

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ για ενδοκρινολογικό ιατρείο. Ωράριο εργασίας απογευματινό 17.00-21.00 και δύο πρωινά Προοπτική πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα Αριστη

12 Οκτ
Αθήνα [Γυμναστήριο]

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ γυμναστηρίου, έως 25 ετών, ζητείται για full time ή part time απασχόληση σε γυμναστήριο στον Γέρακα. Απαραίτητη καλή γνώση Αγγλικών. Παρέχεται

10 Οκτ
Αθήνα [Εκπαιδευτικός Όμιλος]

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ όμιλος ζητεί άτομα για γραμματεία στο παράρτημα του Γέρακα. Βιογραφικά στο e-mail: realenglish@otenet

01 Οκτ
Καλλιθέα

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ, ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ERP-CRM, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ OFFICE ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ Ε-MAIL

27 Σεπ
Δάφνη

ΖΗΤΕΊΤΑΙ γραμματέας για κεντρικό φροντιστήριο στη Δάφνη για απογευματινή απασχόληση Δευτέρα έως Παρασκευή. Παρέχονται εξαιρετικές συνθήκες εργασίας,