26 Σεπ

Γραμματέας ζητείται

Παλαιό Φάληρο
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΜΠΟΡΙΚΗ & Τεχνική εταιρεία με δραστηριοποίηση στον τομέα της ενέργειας πάνω από 20 χρόνια, ζητεί να προσλάβει γραμματέα για την υποστήριξη του τμήματος...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Μαρούσι

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ έως 30 ετών ζητείται από φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης στα βόρεια προάστια. Αποστολή βιογραφικών με φωτογραφία στο , email: cv.grammateia.front

05 Δεκ
Μαρούσι

ΓΡΑΜΜΑΤΈΑΣ ζητείται από φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης στα βόρεια προάστια. Αποστολή βιογραφικών στο , email: cv.grammateia.front@gmail

03 Δεκ
Παλαιό Φάληρο [ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ]

Περιγραφή Θέσης Για τα Γραφεία Μεγάλης Κατασκευαστικής Εταιρείας στην Αθήνα (Παλαιό Φάληρο) ζητείται: TEXNIKH ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ (Code: Tech Sec) Απαραίτητα Προσόντα:

28 Νοε
Μαρούσι

ΖΗΤΕΊΤΑΙ Γραμματέας από φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης στα βόρεια προάστια. Αποστολή βιογραφικών στο , email: cv.grammateia.front@gmail

20 Νοε
Χαλάνδρι

ΖΗΤΕΊΤΑΙ γραμματέας για ημιαπασχόληση σε αθλητικό σωματείο στο Χαλάνδρι. Απαιτείται πολύ καλό επίπεδο γνώσης αγγλικών, Η/Υ (office, social media). ,