25 Σεπ

Data Management (ETL) Professional

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Data Management (ETL) Professional Modern technology produces more data than ever before, but also provides the tools for the storage, organization, analysis...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Μηχανικών ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα Corporate Professional Development and Strategic Management για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Κωδικός θέσης: CPDE Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα τοπογράφου ή πολιτικού μηχανικού Συναφής

17 Ιουν
Αθήνα [TROP.GR]

Yπάλληλος για απασχόληση σε κατάστημα ειδών αυτοκινήτου στην περιοχή του Π. Φαλήρου. Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος και αρμοδιότητες υπάλληλου γραφείου. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η βασική γνώση Η/Υ, βασική γνώση αγγλικών και γνώσεις στο κομμάτι του αυτοκινήτου. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση.

17 Ιουν
Αθήνα [Μεταφορική]

Οδηγός Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ κατηγορίας Η εταιρία προσφέρει:Μόνιμη εργασία, πλήρης ασφαλιστική κάλυψη, μισθός 900 €

16 Ιουν
Αθήνα [Caffeology]

Διανομέας ζητείται στο Χαλάνδρι πρωινές ώρες πλήρης απασχόληση Αρμοδιότητες: Delivery Απαραίτητα Προσόντα: Μηχανάκι

15 Ιουν
Αθήνα [Όμιλος Πλάτων]

Οικονομολόγοι, θεολόγοι, ιατροί, βιολόγοι, χημικοί μηχανικοί, ηλεκτρολόγοι μηχ/κοί, μηχανολόγοι μηχ/κοί, πολιτικοί μηχ/κοί και άλλες ειδικότητες ζητούνται για υποστήριξη σε φοιτητικές εργασίες. Αποστολή βιογραφικών στο omilosomilos@gmail.com (στο θέμα να γράφει "Εργασίες")