25 Σεπ

Τηλεφωνικές πωλήσεις

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

*Περιγραφή θέσης εργασίας: * Τηλεφωνική προώθηση υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας, internet και τηλεόρασης NOVA. *Απαραίτητα προσόντα: * * Απόφοιτοι Λυκείου, Ι...

Σχετικες Αγγελιες

09 Οκτ
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ]

Ζητείται υποψήφια για τη θέση Υπάλληλος Γραφείου - Τηλεφωνικές πωλήσεις, από εταιρεία παροχής υπηρεσιών κτιρίων στους Αμπελόκηπους. Θέση εργασίας πλήρους

08 Οκτ
Πανελλήνια [REDWARE ΕΕ]

Στελέχη για τηλεφωνικές πωλήσεις Η Redcall δίνει την ευκαιρία σε νέους και νέες να ενταχθούν στις πωλησιακές ομάδες της εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και ευχέρεια στη διαπραγμάτευση Ορθή χρήση του προφορικού λόγου Γνώση Η/Υ Ευελιξία ωραρίου Συνέπεια Στοχοποίηση Τι

25 Σεπ

Στελέχη για Τηλεφωνικές Πωλήσεις Περιγραφή θέσης εργασίας: Τηλεφωνική προώθηση υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας, internet και τηλεόρασης NOVA. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι λυκείου, ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ Eπικοινωνιακές δεξιότητες και διαπραγματευτικές ικανότητες Βασικές γνώσεις Η/Υ Συνέπεια και

11 Οκτ
Αθήνα [Exnet Hellas]

"Ζητείται άτομο για την θέση εξωτερικών πωλήσεων σε εταιρεία διαφήμισης και κατασκευής ιστοσελίδων. Υψηλές αποδοχές και προοπτικές μόνιμης καριέρας. Παρέχεται εκπαίδευση και καριέρα. Δεκτοί από όλη την Ελλάδα. Απαραίτητη προυπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Αποστολή βιογραφικού στο job@exnet.gr Διεύθυνση Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679"

02 Οκτ
Αθήνα [Teleperformance GR]

H Teleperformance Greece αποτελεί την πρώτη επιλογή σε εταιρεία παροχής υπηρεσιών έχοντας βραβευτεί πάλι το 2017 ως «Best Working Place» και έχοντας πρόσφατα