25 Σεπ

Τηλεφωνικές πωλήσεις

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

*Περιγραφή θέσης εργασίας: * Τηλεφωνική προώθηση υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας, internet και τηλεόρασης NOVA. *Απαραίτητα προσόντα: * * Απόφοιτοι Λυκείου, Ι...

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιαν
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Πωλητές για Τηλεφωνικές Πωλήσεις Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι ή

12 Φεβ
Πανελλήνια [TELEPERFORMANCE GREECE]

Στελέχη για Τηλεφωνικές Πωλήσεις (με σταθερό μηνιαίο μισθό) Προσλαμβάνουμε άμεσα υποψηφίους με καλές επικοινωνιακές δεξιότητες για θέση εργασίας με αντικείμενο την τηλεφωνική πώληση σε υπάρχον πελατολόγιο για τον μεγαλύτερο πάροχο τηλεπικοινωνίας στην Ελλάδα. Προσφέρουμε: Σταθερό

01 Φεβ

Άτομα για Τηλεφωνικές Πωλήσεις (με σταθερό μηνιαίο μισθό) Προσλαμβάνουμε άμεσα υποψηφίους με καλές επικοινωνιακές δεξιότητες για θέση εργασίας με αντικείμενο την τηλεφωνική πώληση σε υπάρχον πελατολόγιο για τον μεγαλύτερο πάροχο τηλεπικοινωνίας στην Ελλάδα. Προσφέρουμε: Σταθερό μηνιαίο

30 Ιαν
Αθήνα [Exnet Ηellas]

"Ζητείται άτομο για την θέση εξωτερικών πωλήσεων σε εταιρεία διαφήμισης και κατασκευής ιστοσελίδων. Υψηλές αποδοχές και προοπτικές μόνιμης καριέρας. Παρέχεται εκπαίδευση και καριέρα. Δεκτοί από όλη την Ελλάδα. Απαραίτητη προυπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Αποστολή βιογραφικού στο jobcorporation24@gmail.com Διεύθυνση Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679"

29 Ιαν
Αθήνα [Γνωστός όμιλος]

Γνωστός όμιλος στο Αιγάλεω ζητεί Yπαλλήλους με εμπειρία στις τηλεφωνικές πωλήσεις για προώθηση καρτών υγείας στο πελατολόγιό της. Σταθερός βασικός μισθός και ασφάλεια. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 215 565761