24 Σεπ

Υπάλληλος Υποστήριξης Γραφείου Εσωτερικές

Παλαιό Ψυχικό
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΟΛΎ πεπειραμένο: χειριστή υπολογιστών, τυφλό σύστημα, πολυτονικό και ορθογραφία, γνώση γερμανικής, μεγάλη αντίληψη, αφοσίωση, ήθος εργασίας, μη καπνιστή,...

Σχετικες Αγγελιες

03 Οκτ
Παλαιό Ψυχικό [Γραφείο Διαχείρισης - Μεσιτείας Ακινήτων]

Είμαστε γραφείο διαχείρισης-μεσιτείας ακινήτων, δραστηριοποιούμαστε στο Νέο Ψυχικό και αναζητούμε υπάλληλο γραφείου να μας βοηθήσει να επεκταθούμε. Απαραίτητα

15 Οκτ
Χαλάνδρι

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ - ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ. Με άριστη γνώση Η/Υ (Excel, Word, ) και Αγγλικών. Δίδονται Μισθός,ΙΚΑ, Μπόνους,σε ευχάριστο περιβάλλον

15 Οκτ
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Κέντρο ξένων γλωσσών με έδρα τα Άνω Πατήσια ζητά Υπάλληλο για την Γραμματειακή Υποστήριξη του κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής Γνώση αγγλικών Άριστος χειρισμός Η/Υ (Microsoft Office) Προσφέρεται μόνιμη και πλήρης απασχόληση, μισθός ικανοποιητικός. [Για να στείλετε το

15 Οκτ
Βούλα [Stark Services A.E]

Ζητείται Νέα, κατά προτίμηση από Νότια προάστια για κάλυψη θέσης σε εταιρία ως υπάλληλος γραφείου και διαχείρισης παραγγελιών με προμηθευτές και πελάτες

13 Οκτ
Αχαρνές

ΕΠΙΧΕΊΡΗΣΗ κατασκευής επίπλου ζητεί κοπέλα υπάλληλο γραφείου. Με απαραίτητα άριστες γνώσεις Αγγλικών , Άριστη γνώση χειρισμού office Word, Excell, για