24 Σεπ

Υπάλληλος Υποστήριξης Γραφείου Εσωτερικές

Παλαιό Ψυχικό
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΟΛΎ πεπειραμένο: χειριστή υπολογιστών, τυφλό σύστημα, πολυτονικό και ορθογραφία, γνώση γερμανικής, μεγάλη αντίληψη, αφοσίωση, ήθος εργασίας, μη καπνιστή,...

Σχετικες Αγγελιες

18 Φεβ
Αθήνα [OPTIMAL HR GROUP]

Υπάλληλος Τηλεφωνικής Τεχνικής Υποστήριξης (TSR) Η Optimal HR Group για λογαριασμό της Vodafone αναζητά υπαλλήλους τηλεφωνικής τεχνικής υποστήριξης. O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της Vodafone στην Αθήνα 5 ημέρες την εβδομάδα, από Δευτέρα έως Κυριακή, 8 ώρες ημερησίως, σε

18 Φεβ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας, δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των ΤΕΙ να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας (σε όλη την Ελλάδα). * Επιδοτούμενη υποχρεωτική

15 Φεβ
Δήμος Καρπάθου [PANORAMA TRAVELS]

Γραφείο εισερχόμενου τουρισμού στην Κάρπαθο ζητεί Υπάλληλο Με τα εξής προσόντα: Εμπειρία σε τμήμα λογιστηρίου ή κρατήσεων τουριστικού γραφείου Άριστη γνώση Η/Υ (Word processing, Εxcel, χρήση internet) Γνώση τουριστικού προγράμμματος 3S θα εκτιμηθεί Άριστη γνώση της αγγλικής (μίνιμουμ Lower) Άδειας οδήγησης

14 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Cosmatos Group of Companies]

H εταιρία Hub Logistics A.E., μέλος του Cosmatos Group of Companies, που παρέχει υπηρεσίες 3PL στις ιδιόκτητες εγκαταστάσεις της στην περιοχή Β’ ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης, αναζητά Υπάλληλο Γραφείου Κίνησης / Logistics για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ σε σχετικούς τομείς Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία

14 Φεβ
Πανελλήνια [CARITAS ]

Αθήνα, 12/02/2019 Αριθ. Πρωτ.: 86/2019 Προκήρυξη για την πρόσληψη απο την Κάριτας Ελλάς Υπαλλήλου Γραμματειακής/Διοικητικής Υποστήριξης Κέντρου Κοινωνικής Ένταξης με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου έργου _______________________ H Κάριτας Ελλάς, Αναγνωρισμένο Φιλανθρωπικό Σωματείο, Μη