24 Σεπ

Υπάλληλος Υποστήριξης Γραφείου Εσωτερικές

Παλαιό Ψυχικό
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΟΛΎ πεπειραμένο: χειριστή υπολογιστών, τυφλό σύστημα, πολυτονικό και ορθογραφία, γνώση γερμανικής, μεγάλη αντίληψη, αφοσίωση, ήθος εργασίας, μη καπνιστή,...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ

ΑΝΔΡΑΣ υπάλληλος γραφείου-αποθήκης 20-35 ετών, ζητείται για 5θήμερη 8ωρη πλήρη απασχόληση 09:00-17:00 από εταιρεία ΕΠΙΠΛΩΝ με έδρα την Αθήνα, απολυτήριο

27 Νοε
Παλαιό Ψυχικό [Γραφείο Διαχείρισης - Μεσιτείας Ακινήτων]

Είμαστε εταιρεία διαχείρισης και μεσιτείας ακινήτων, δραστηριοποιούμαστε στο Νέο Ψυχικό και αναζητούμε νέους υπαλλήλους γραφείου. Απαραίτητα προσόντα: *

14 Δεκ
Δήμος Κασσάνδρας [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου / Γραμματεία Θέση εργασίας μόνιμης και πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο

14 Δεκ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Μeccanica Group S.A. για τα γραφεία της στην Αθήνα, επιθυμείν να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου Προσόντα: Άριστη γνώση του συστήματος Εργάνη Άριστη γνώση της σοφίτας του MS Office και ιδιαίτερα Excel Γνώση προγραμμάτων Ε-Net Προϋπηρεσία σε τμήμα Hr εταιρείας ή οργανισμού [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [POWERZ]

Υπάλληλος Γραφείου Η εταιρία ΔΜ Ζαχαρόπουλος ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. – Powerz, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974, με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητεί για πλήρη απασχόληση υπάλληλο γραφείου, για την εμπορική διεύθυνση που εδρεύει στη ΒΙ.ΠΕ. Καλοχωρίου. Βασικά καθήκοντα: