24 Σεπ

ΟΔΗΓΟΣ ΠΟΥΛΜΑΝ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΡΑΦΕΙΟ Γενικού Τουρισμού ζητεί οδηγό για μόνιμη θέση - ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. Απαραίτητα προσόντα : -Κάτοχος διπλώματος Δ\´ κατηγορίας για τουριστικό λεωφορείο με...

Σχετικες Αγγελιες

13 Φεβ
Αθήνα [METRO]

Ανήκουμε στις μεγαλύτερες ελληνικές εμπορικές επιχειρήσεις και επιθυμούμε να προσλάβουμε, για τα κεντρικά μας γραφεία στη Μεταμόρφωση Αττικής: Οδηγό Στελέχους Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Δίπλωμα οδήγησης Κάτοχος άδειας υπηρεσιών ασφαλείας (Security) Αντίστοιχη εργασιακή

12 Φεβ
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

H γαλλική πολυεθνική εταιρία Paul αναζητά για τα καταστήματά της άτομα στη θέση: Οδηγός Με ηγετική θέση στον χώρο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής, του café και της εστίασης και με παρουσία σε πάνω από 30 χώρες, αναγνωρίζουμε ότι η ομάδα των ανθρώπων μας είναι το απαραίτητο συστατικό για την άριστη

08 Φεβ
Αθήνα [E-GATE]

Η Ε-Gate, η οποία προσφέρει μεγάλη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα της και να προσλάβει για τα γραφεία της στο Μαρούσι: Αποθηκάριο / Οδηγό (Κωδικός θέσης: Log 1018) Περιγραφή θέσης: Εκτέλεση και έλεγχος των παραγγελιών, μέσω του λογισμικού Singular Logic Prime που

06 Φεβ
Αθήνα [ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΕΜΜ.-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΟΕ]

ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜA Ε' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Η εταιρία προσφέρει:ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ

04 Φεβ
Αθήνα [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία που κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της διέλασης αλουμινίου, ζητά για άμεση πρόσληψη: Οδηγός Γ' Κατηγορίας / Αποθηκάριος κωδ. θέσης: Store.alimos για το εμπορικό κατάστημα της εταιρίας, στην περιοχή του Αλίμου. Ο υποψήφιος για πρόσληψη υπάλληλος θα εκτελεί μεταξύ άλλων τη μεταφορά των