24 Σεπ

ΟΔΗΓΟΣ ΠΟΥΛΜΑΝ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΡΑΦΕΙΟ Γενικού Τουρισμού ζητεί οδηγό για μόνιμη θέση - ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. Απαραίτητα προσόντα : -Κάτοχος διπλώματος Δ\´ κατηγορίας για τουριστικό λεωφορείο με...

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Αθήνα [Επενδυτικός όμιλος]

Οδηγός Επενδυτικός όμιλος με έδρα τον Άλιμο, αναζητεί υπεύθυνα και επικοινωνιακά άτομα ηλικίας έως 40 ετών για να στελεχώσει το τμήμα του γραφείου κίνησης. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Άριστη ικανότητα επικοινωνίας Προσαρμοστικότητα

16 Οκτ
Αθήνα [Μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής]

Zητείται Οδηγός Γ’ κατηγορίας με ΠΕΙ από μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής στην περιοχή Σταυρού Αγίας Παρασκευής για πρωινή ή νυχτερινή εργασία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Οκτ
Αθήνα [ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ]

Εμπορική εταιρεία τροφίμων με δραστηριοποίηση στην Αττική, ζητά να προσλάβει Οδηγό - Αποθηκάριο. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

11 Οκτ
Αθήνα [Υγεία - Οικολογία]

Ζητείται οδηγός – γραμματέας οποιουδήποτε φύλου & οποιασδήποτε ηλικίας , μη καπνιστής με οικολογική & κοινωνική συνείδηση για εργασία ανάμεσα στην Αθήνα & στο

11 Οκτ
Αθήνα [ΕCO DEMAND]

Ζητείται οδηγός από εταιρία συλλογής και μεταφοράς αποβλήτων λιπαντικών για μόνιμη συνεργασία. Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματικό δίπλωμα και ΠΕΙ, δίπλωμα ADR