24 Σεπ

Πωλητές / Πωλήτριες - Βόρεια Προάστια

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες για τα καταστήματα στα Βόρεια Προάστια. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στον χώρο της λιανικής πώλησης Γνώση αγγλικών και Η...

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουν
Αθήνα [ΗΡΑ ΒΕΒΕ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΗΦΙΣΟΥ Καθήκοντα: Διασφάλιση άψογης εξυπηρέτησης πελατών και διαδικασιών καταστήματος Παρακολούθηση ανταγωνισμού Απαραίτητα προσόντα: 5ετή εμπειρία σε θέση πωλήτριας σε βρεφικά/παιδικά είδη (απαραίτητο) Γνώσεις Η/Υ Δυναμικότητα και ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης Βιογραφικά στο παρακάτω email.

24 Μαι
Αθήνα [DEXIM]

Η εταιρία Dexim ενδιαφέρεται να προσλάβει Πωλητές / Πωλήτριες για πλήρη απασχόληση στο κατάστημα στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα στην εργασία Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών (Η/Υ)

22 Μαι
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Υπάλληλο Καθαρισμού με δίπλωμα οδήγησης. Περιοχή: Βόρεια προάστια [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Για ευκαιρίες καριέρας στην Auto Marin A.E. επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.automarin.gr. Στην αξιολόγηση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

22 Μαι
Αθήνα [Funky Buddha]

Η Funky Buddha, μέλος του oμίλου Αltex S.A., που δραστηριοποιείται στον χώρο της σύγχρονης ανδρικής, γυναικείας και παιδικής ένδυσης, στο πλαίσιο της δυναμικής ανάπτυξής της τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό, ζητά Πωλητές / Πωλήτριες για το κατάστημα του Χαλανδρίου. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη

21 Μαι
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση Ψήστες με εμπειρία στην εστίαση. Προφίλ